reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny czas pomalutku żegnać się z grupą 😊 bardzo dziękuję za wsparcie i miłe słowa... Nie myślałem że się uda💪 dla przypomnienia szyjka 5mm od 20tygodnia prawie 4 miesiące leżenia plackiem dosłownie wstawiłam tylko do łazienki. Porod wywoływany ponieważ uznali że waży 2kg A tak naprawdę urodziła się z waga 2700🤔 dziewczyny mój przypadek był naprawdę beznadziejny ale się nie udało z wami również tak będzie . Po wyjęciu pessara skakalam biegałam miałam oksytocyne to nic nie dało. Dopiero jak przebili mi wody poleciało😂
Wszystkiego dobrego dla Was ❤️❤️❤️
 
reklama
Dziewczyny czas pomalutku żegnać się z grupą 😊 bardzo dziękuję za wsparcie i miłe słowa... Nie myślałem że się uda💪 dla przypomnienia szyjka 5mm od 20tygodnia prawie 4 miesiące leżenia plackiem dosłownie wstawiłam tylko do łazienki. Porod wywoływany ponieważ uznali że waży 2kg A tak naprawdę urodziła się z waga 2700🤔 dziewczyny mój przypadek był naprawdę beznadziejny ale się nie udało z wami również tak będzie . Po wyjęciu pessara skakalam biegałam miałam oksytocyne to nic nie dało. Dopiero jak przebili mi wody poleciało😂

Wreszcie masz swoją nagrodę 😊 Pozdrawiam i życzę Wam zdrowka. Niech zdrowo rośnie 🤩
 
Jestem w domu, ale byłam na kontroli u "normalnego" ginekologa. Szyjka 30mm. Tabletki, które mi dali na nerki nie są zbyt dobre, nie mam ich brać tak dużo i przede wszystkim odstawić od razu jak zauważę poprawę. Duphaston, nospa i dużo magnezu. Leżeć i doczekać do gin prowadzącego. Pan powiedział, że będzie dobrze i mam nie słuchać konowałów.
Niestety i tak dopadła mnie depresja. Schudłam kilogram, partner wziął urlop żeby ze mną posiedzieć :/
A co mówił na szyjke? Masz coś dodatkowo założone?
 
A tak w ogóle miałam dzisiaj dziwne uczucie tam na dole jakby przeszedł prąd i zaraz minęło macie pomysł co to?
Hehe mnie co chwilę coś kłuję 🙂wiesz wystarczy że dziecko gdzieś kopnie i jakiś nerw poruszy 🙂mój ostatnio lubi bawić się w nocy i latam do łazienki co dwie minuty 🙂i już się boję że ten pessar za chwilę wypadnie
 
Jestem w domu, ale byłam na kontroli u "normalnego" ginekologa. Szyjka 30mm. Tabletki, które mi dali na nerki nie są zbyt dobre, nie mam ich brać tak dużo i przede wszystkim odstawić od razu jak zauważę poprawę. Duphaston, nospa i dużo magnezu. Leżeć i doczekać do gin prowadzącego. Pan powiedział, że będzie dobrze i mam nie słuchać konowałów.
Niestety i tak dopadła mnie depresja. Schudłam kilogram, partner wziął urlop żeby ze mną posiedzieć :/
Nie przejmuj się ją na początku leżenia miałam to samo nie spałam wgl czułam że się załamuje ale po prostu trzeba to z akceptować. Taka długość szyjki jest naprawdę ładna tylko lez to doczekasz spokojnie wizyty
 
Dziewczyny czy wy też w 24 tygodniu latacie cały czas do łazienki sikać bo miałam długo spokój a teraz co chwilę muszę wstawac 🙂?
 
A co mówił na szyjke? Masz coś dodatkowo założone?
Pan doktor powiedział, że on nie może decydować za moją prowadząca, ale wg niego jeżeli często twardnieje mi brzuch i to mój 2 pobyt w szpitalu to on by założył ochronę. Powiedział, że nawet dla samego mojego spokoju. Zostaje mi nie podłamać się do końca i doczekać do 19 sierpnia, aż moja pani wróci z urlopu 😔
 
reklama
Do góry