reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Możesz kupić taki test, ale koszt jest bardzo duży. Wiadomo, że musiałabyś wziać więcej niż 1 szt.
Wiem też, że bada się coś z krwi, co wzrasta tylko w przypadku porodu i można spróbować wyrokować po tym stężeniu, co się może dziać. Tylko nie mogę sobie przypomnieć co to było.
Może i nie są tanie, ale dla osoby prywatnej niedostępne 😔 bardzo dużo piję żeby ułatwić uzupełnianie ewentualnych braków
 
reklama
Hej, mam pytanie do dziewczyn które stosują globulki macmiror. Na ostatniej wizycie lekarz wypisał mi receptę na te właśnie globulki, a nie na clotrimazolum jak brałam dotychczas. Dziś rano na wkladce pojawiły się mocno żółte upławy. Czy to jest normalne przy tych globulkach?
 
Hej, mam pytanie do dziewczyn które stosują globulki macmiror. Na ostatniej wizycie lekarz wypisał mi receptę na te właśnie globulki, a nie na clotrimazolum jak brałam dotychczas. Dziś rano na wkladce pojawiły się mocno żółte upławy. Czy to jest normalne przy tych globulkach?
Tak, on ma żółty kolor, w nocy się rozpuszcza I wszystko wylatuje. Ja miałam bardzo dużo, żółtych uplawow, lekarz mi od razu mówił, żebym się nie zdziwila, bo on sie nie wchlania do ścian pochwy, tylko musi wypłynąć.
 
Hej, mam pytanie do dziewczyn które stosują globulki macmiror. Na ostatniej wizycie lekarz wypisał mi receptę na te właśnie globulki, a nie na clotrimazolum jak brałam dotychczas. Dziś rano na wkladce pojawiły się mocno żółte upławy. Czy to jest normalne przy tych globulkach?
Tak, to jest normalne. Bo one mają taki kolor po prostu 😊
 
Podzwonię i nie wiem czy jaka dziewczyna jest z Bydgoszczy i się orientuje czy można jechać do szpitala, wejść i na spokojnie porozmawiać z jaką położna? Chciałabym uzyskać informację o tym jak przebiegają porody o terminie, jak, wczesniak ów i ogólnie jakieś informacje. Stresuje się, bo nie brałam pod uwagę ewentualnego szybszego porodu, tym bardziej aż tak szybkiego. To pierwsze dziecko, czuję się mega zielona i nie wiem czy to ja jestem taka na wszytko przewrażliwiona i panikuje nad wyrost? Strasznie się boję😥
 
Tak, to jest normalne. Bo one mają taki kolor po prostu [emoji4]
Tak, on ma żółty kolor, w nocy się rozpuszcza I wszystko wylatuje. Ja miałam bardzo dużo, żółtych uplawow, lekarz mi od razu mówił, żebym się nie zdziwila, bo on sie nie wchlania do ścian pochwy, tylko musi wypłynąć.
Dziękuję za odpowiedzi, uspokoiłyscie mnie [emoji846]
 
Wiecie co.. Właśnie był obchód. Powiedziałam o bólach mięśni i bólu w podbrzuszu. Pan nawet na usg mnie nie skierował, ktg nie miałam od wczoraj gdzie wyszedł skurcz. Bez niczego do domu. Nie wiem czy się śmiać czy płakać
 
Wiecie co.. Właśnie był obchód. Powiedziałam o bólach mięśni i bólu w podbrzuszu. Pan nawet na usg mnie nie skierował, ktg nie miałam od wczoraj gdzie wyszedł skurcz. Bez niczego do domu. Nie wiem czy się śmiać czy płakać
Po wyjściu jedz do innego szpitala, że Cię brzuch bardzo boli. Zbadają przynajmniej. Albo do lekarza jakiegos (Twój jest na urlopie czy coś pomieszałam).
 
reklama
Do góry