reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dobrze przyszedł czas pochwalić się Synem :)
(z komórki nie mogę wgrać zdjęć a komputera nie miałam siły odpalać :p )

Mąż przyjechał z trasy i zobaczył swoje Skarby po raz pierwszy w życiu. To był bardzo wzruszający dzień. Teraz nie odstępuje Syna na krok. Sam go przewija, śpiewa mu, przytula iZobacz załącznik 1153700 nawet na spacerze nie chciał mi oddać wózka.
Prześliczny ❤️❤️❤️❤️
 
reklama
O PANI GRATULACJE 🤗😘 Ja jeszcze ciut więcej niż 4 tygodnie do donoszonej.

Dziękuję, to zasługa mojej wstrętnej kijowej szyjki, ktora się cudem utrzymała i musi się utrzymać do następnej niedzieli i muszę rodzić hehe

4 tygodnie, to już tak malo! Leżałam ze strachem od kwietnia, Ty od 16 tygodnia musisz się oszczędzać, a tu zaraz będziesz rodzić i będzie "mama czworeczki" 🥰😊
 
Ja też chcę!!! Już zapomniałam jaki noworodek potrafi być słodziuchny 🤗 🤩
Śliczny chlopczyk i niech zdrowo rośnie!
Ciekawe czy moj syn też ma duzo włosów 🤔
Ciekawe ile waży... wszystko jest ciekawe.
Ciesz się, ze tata nie moze się nawierzyć dzięki temu masz chwile zeby zebrać myśli i zadbać o swoje "jaaaaaa" 😊

Bo moje "jaaaaa" nie moze się dziś ogarnąć. Dziś 37+1. Czuję ogromną ulgę ale i strach, bo siedzę na bombie i wszystko mnie stresuje. Tak bym chciała wszystko zrobić, a tu nie da rady, bo się człowiek ruszać nie może.
Już powoli się rozkrecaj bo do 41 przeciagniesz. Czytałam gdzieś, że zaczynasz mieć skurcze... Jak tam?
 
Dziewczyny może się orientujecie jak często występuje żółtaczka u noworodka, ktora wymaga dłuższego pobytu w szpitalu?
U nas w dniu wypisu pojawiła się żółtaczka fizjologiczna. Już schodzi. Leżałam z dwoma dziewczynami które miały dzieci koloru musztardy miodowej. Leżały pod inkubatorem i lampą UV. Tydzień mieli je trzymać. Dzieci źle wydalały im smółkę i słabo jadły. Szpital stawia na cycki i niestety one nie umiały karmić a laktatora się nie doprosisz u nich.
 
reklama
Do góry