reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Zauważyłyście, ze z kazdym rokiem przybywa osób z problemem zajścia w ciązę. U mnie w rodzinie od strony męża są trzy takie przypadki, moja koleżanka, a właściwie sąsiadka i z mojej strony kuzyn. Przykre to jest. Ja powiem szczerze troche sie wycofałam z ich zycia odkad jestem w ciazy, bo jednak "czuje się" takie niezręczne pytania, zwłaszcza sie czuje gdy ktoś pyta, bo pyta dla zasady, co u mnie i jak się czuję, a nie z troski... zajść w ciązę wcale nie jest prosto jakby sie mogło wydawać i utrzymać ciążę również dlatego w dzisiejszych czasach dziecko to naprawdę "niesamowity dar".
To prawda. Wydaję się, że to wina stresu, wieku zachodzenia w pierwszą ciążę...
Z drugiej strony tutaj na poporodowym widzę dziewczyny 14-17 lat i dużo kobiet po 40 z kolejnymi ciążami...
 
Dziś wychodzę!!!! Mały jest na moim mleku, w domu będę ściągać i podawać (ogólnie brąz tak raz tak) mam obolały biust. Inne dzieci z mojej sali mają żółtaczkę na szczęście my nie i wyjdziemy 😎
Pytali mnie w szpitalu czy pozwalam na użycie mojej dokumentacji medycznej w celach naukowych. Zaje... 😎
Ważne, że do domu.
Wałbrzyska porodówka jest ok jak nie trafisz na patologię ciąży czekając na rozwarcie. Miałam też miłą położną. I jedna z dwóch nieprzechodnich sal porodowych. Do WC szłam przez pokoje innych rodzących. Fart, że nie cofnęli mnie z bloku na patologię.
Ciesze się bardzo :) w domu szybciutko dojdziecie do formy :)
 
Zauważyłyście, ze z kazdym rokiem przybywa osób z problemem zajścia w ciązę. U mnie w rodzinie od strony męża są trzy takie przypadki, moja koleżanka, a właściwie sąsiadka i z mojej strony kuzyn. Przykre to jest. Ja powiem szczerze troche sie wycofałam z ich zycia odkad jestem w ciazy, bo jednak "czuje się" takie niezręczne pytania, zwłaszcza sie czuje gdy ktoś pyta, bo pyta dla zasady, co u mnie i jak się czuję, a nie z troski... zajść w ciązę wcale nie jest prosto jakby sie mogło wydawać i utrzymać ciążę również dlatego w dzisiejszych czasach dziecko to naprawdę "niesamowity dar".
Dokładnie, dar i cud🙏 najpierw problem z zajściem a pozniej problem z donoszeniem. Bezproblemowe ciąże to teraz rzadkosc. Niestety wszechobecna chemia swoje robi 😞
 
Dziś wychodzę!!!! Mały jest na moim mleku, w domu będę ściągać i podawać (ogólnie brąz tak raz tak) mam obolały biust. Inne dzieci z mojej sali mają żółtaczkę na szczęście my nie i wyjdziemy 😎
Pytali mnie w szpitalu czy pozwalam na użycie mojej dokumentacji medycznej w celach naukowych. Zaje... 😎
Ważne, że do domu.
Wałbrzyska porodówka jest ok jak nie trafisz na patologię ciąży czekając na rozwarcie. Miałam też miłą położną. I jedna z dwóch nieprzechodnich sal porodowych. Do WC szłam przez pokoje innych rodzących. Fart, że nie cofnęli mnie z bloku na patologię.
Super, ze juz idziecie do domku. Wreszcie razem i w spokoju 😊
 
Aaa i co do pessara. No tak się zassał, ze jak lekarz szarpnął to mnie doslownie z samolotu o malo nie ściągnął. Mówię Wam to, zebyście się nie bały, ze wypadnie, bo nie wypadnie. Jedynie skurcze porodowe mogą go wypchnąć, bo szyjka musi być wtedy całkowicie zgładzona tak mi lekarz tlumaczył.
Hej , chyba szybciej się rozpakuje od Ciebie 😊 2 dni pod rząd w nocy skurcze mnie męczą, rozmawiałam z ginem w czwartek zdejmuje pessar i kładzie mnie na szpital nie będzie żadnego zatrzymywamia porodu , sterydy podaje się do 46+6 wiec juz mnie omija 😊 Gdyby się zaczęło w czwartek będzie niespełna 37 lekarz mówi że zajebisty tydzień, mam się nie martwić. Pracuje w szpitalu już 15 lat gdzie ratują wcześniak z 20 któregoś więc wie co mówi. Lecz chciałabym aby poczekała jeszcze troche ale naprawdę czuje że się już pcha na ten świat ❤
 
reklama
Do góry