reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
A ja w szpitalu jestem od wczorajszej nocy. Dostałam bólu brzucha, ale ani jak na okres ani twardnienia, bolało cos jak kolka jelitowa lub nerkowa. Brzuch jak obity kijem, bolał po bokach w okolicy żeber, potem ból schodził w dół i robił sie taki ciągnący, zaczęły boleć mnie plecy i do tego mdłości doszły. Bolało mnie ze 3 godziny a potem w krótkiej chwili całkiem przeszło. Sądziłam, ze to nerki bo miałam juz kiedys złogi i piasek, ból podobny, ale na IP lekarz na usg mówi, ze nerki czyste, zglupialam już. Teraz jestem na obserwacji, 2 razy ktg mialam, badanie krwi i 2 osłuchowe w nocy...
Ała, ja w pierwszej ciąży miałam "ala" kolkę nerkową ☹️ też były nerki czyste... A jednak ból na to wskazywał plus wymioty żółcią. Ojej jak to bolało, poród przy tym to był pikuś...
Biedna, ale przynajmniej Cię nie boli już...
 
Wszystko mi odeszło w szpitalu. Porodówka. Antybiotyk profilaktycznie bo rozwarcie ale za małe, brak skurczy. Indukcja o 9. Jak nie ruszy to CC do jutra do 5 rano. Straszne wody leja się po człowieku aż chce się płakać
 
Wszystko mi odeszło w szpitalu. Porodówka. Antybiotyk profilaktycznie bo rozwarcie ale za małe, brak skurczy. Indukcja o 9. Jak nie ruszy to CC do jutra do 5 rano. Straszne wody leja się po człowieku aż chce się płakać
Będzie dobrze moze po oxy coś ruszy mocniej i za chwilkę będzie dzidzia z Tobą 👏 Powodzenia 👍✊
 
Wszystko mi odeszło w szpitalu. Porodówka. Antybiotyk profilaktycznie bo rozwarcie ale za małe, brak skurczy. Indukcja o 9. Jak nie ruszy to CC do jutra do 5 rano. Straszne wody leja się po człowieku aż chce się płakać
Kochana, wiem że Ci bardzo ciężko, ale dasz radę. Jesteś super dzielna :) A najdalej jutro będziesz miała swoją Kruszynkę ❤️❤️❤️ Trzymamy kciuki, oby sprawnie poszło :)
 
reklama
Do góry