reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja też czekam do 30 tygodnia i zaczynam szał z kupowaniem ciuszków!!! Już nie mogę się doczekać 😊
Nie no ciuszki już kupione... Czekają w szafce na pranie 🥰 szaleje od połówkowych z zakupami 😆 jeszcze i tak kilka rzeczy zamówię w tym tyg i stop 😊 brak wózka fotelika itd. Ale to kiedyś po wizycie muszę stacjonarnie pooglądać w sklepie, boję się w ciemno kupić
 
reklama
Oj jak ja bym chciała 30 tydzień a to tyle jeszcze ! Ale mam plan już wyliczylam że 30 tydz zaczynam w sobotę mąż kupuje sobie jakąś wódkę lub whyski a mi wino bez Alko lub piwa !!! I normalnie pijemy cała noc !!! 😊😊😊😊
 
No kurde przeczytałam już cały Internet i naprawdę niektóre dziewczyny z naprawdę krótka szyjka oszczędzają się, nie dzwigaja nie robią zakupów ale FUNKCJONUJA! Ja tu nie mówię o spacerach po 2 km praniu prasowanie tylko o lekkiej normalności. Mi lekarz tak nagadał że ja boję się iść nawet siku A jak się kapie to może z 5min i to co 2 dzień 🙁🙁🙁🙁
Moja znajoma nawet na wakacje pojechała po założeniu szwu:p a leżała tylko tyle co w szpitalu, potem funkcjonowała normalnie.
 
Wiecie com... Tak sobie myślę, że taka trudna sytuacja bardzo umacnia więzi z mężem/partnerem. Trochę inaczej patrzymy na siebie. Już drugi raz. Pewnie żaden mężczyzna w takiej sytuacji nie chciał by widzieć swojej kobiety.
 
reklama
Nie wiem. Lekarz nie kazał jej leżeć, a ona podeszła do tego na luzie. Uznała, że to jest wystarczające zabezpieczenie. Trochę ekstremalnie, ale w sumie nic się nie stało i urodziła w terminie.
Tylko to jest już loteria...kazdy organizm inny i różnie reaguje. Ja bym się jednak nie odważyła ryzykować 😱
 
Do góry