reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Zaraz mnie zaparcie wykończy, od wczoraj nic, a tu w szpitalu w ogóle nie mogę 😥😥😥 oby mnie jutro wypuścili bo wybuchne 🙄🙄 jeszcze tu łazienki nie zamykane i nie mogę się skupić tak długo tam siedzieć

Wystaw kartkę na klamkę: ,,twarde posiedzenie rządu" gwarantuję, że przez kawałek czasu toaletę będziesz mieć tylko dla siebie 😁 a tak na poważnie wcale Ci się nie dziwię, ja też w obcych miejscach mam jakąś blokadę. Nie potrafię się odprężyć 😕
 
reklama
Oo może ja pomyślę sobie o takim fotelu. W ogrodzie mam hamak ale ze strachu tylko sobie na niego patrzę eh. I tak oto dziewczyny jutro 10 maj.. nie macie wrażenia, że niektóre zalecenia odnośnie leżenia w ciąży przy skróconej szyjce są od naszych lekarzy po to, by nas trochę tym strachem przystopować z aktywnością bo wiedzą, że nic tak jak strach o nienarodzone dziecko nie zmusi matki do myślenia? Oczywiście mówię tutaj o ciążach bezproblemowych czyli bez krwiaków, bez krwawień, łożyska przodującego, niewydolności łożyska, wcześniejszych poronieniach, odchodzeniu wód lub przedwczesnych porodach czy nawet bezobjawowym skróceniu szyjki. Ja ufam swojemu lekarzowi, poprzednią ciążę leżałam 8tyg bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, miałam 3cm rozwarcia na koniec, i co nie robiłam, żeby już urodzić a tu i tak w 41tyg. Wiadomo nikt nie będzie ryzykować ale już nawet nie leżenie, a myślenie o tym, że mogę stracić dziecko już tak blisko końca doprowadza mnie do szaleństwa.
No kurde przeczytałam już cały Internet i naprawdę niektóre dziewczyny z naprawdę krótka szyjka oszczędzają się, nie dzwigaja nie robią zakupów ale FUNKCJONUJA! Ja tu nie mówię o spacerach po 2 km praniu prasowanie tylko o lekkiej normalności. Mi lekarz tak nagadał że ja boję się iść nawet siku A jak się kapie to może z 5min i to co 2 dzień 🙁🙁🙁🙁
 
No kurde przeczytałam już cały Internet i naprawdę niektóre dziewczyny z naprawdę krótka szyjka oszczędzają się, nie dzwigaja nie robią zakupów ale FUNKCJONUJA! Ja tu nie mówię o spacerach po 2 km praniu prasowanie tylko o lekkiej normalności. Mi lekarz tak nagadał że ja boję się iść nawet siku A jak się kapie to może z 5min i to co 2 dzień 🙁🙁🙁🙁
Ja biorę prysznic codziennie rano i wieczorem bo się boję infekcji itd, jednak luteina wypływa.. Pessar to też ciało obce.. Jakoś bym chyba nie zasnęła bez tego..
A dzis wybieram się przEd dom leżeć na huśtawce lub leżaku wieczorkiem bo mąż będzie palić grila 😊to dotrzymam towarzystwa i szaszlyczka prosto z rusztu muszę opylić 😁 później będę grzecznie leżeć nadal, a po 20. 05 jak będę po wizycie wyjdę wreszcie na piętro w swoje kąty bo trzeba spakować torbę i wyprac rzeczy dla maluszka 😊
 
No kurde przeczytałam już cały Internet i naprawdę niektóre dziewczyny z naprawdę krótka szyjka oszczędzają się, nie dzwigaja nie robią zakupów ale FUNKCJONUJA! Ja tu nie mówię o spacerach po 2 km praniu prasowanie tylko o lekkiej normalności. Mi lekarz tak nagadał że ja boję się iść nawet siku A jak się kapie to może z 5min i to co 2 dzień 🙁🙁🙁🙁

Widzę, że Ty też na poszukiwaniach nadziei w internecie heh ja już jakieś głupoty zaczęłam przeglądać z tego wszystkiego o tych szyjkach. A jak to jest z tym mierzeniem szyjki ona jest zewnątrz i wewnątrz czyli jak moja miała 2 z kawałkiem to cała taka była czy tylko z którejś strony? Boszz ja zgłupieje do sierpnia 😵
 
Ja biorę prysznic codziennie rano i wieczorem bo się boję infekcji itd, jednak luteina wypływa.. Pessar to też ciało obce.. Jakoś bym chyba nie zasnęła bez tego..
A dzis wybieram się przEd dom leżeć na huśtawce lub leżaku wieczorkiem bo mąż będzie palić grila 😊to dotrzymam towarzystwa i szaszlyczka prosto z rusztu muszę opylić 😁 później będę grzecznie leżeć nadal, a po 20. 05 jak będę po wizycie wyjdę wreszcie na piętro w swoje kąty bo trzeba spakować torbę i wyprac rzeczy dla maluszka 😊
Wiesz mi chodzi o taki całościowy prysznic co 2 dni tak to się podmywam ale już nie wchodzę do wanny... który tydzień już u Ciebie chyba sama końcoweczka Co?
 
Ja biorę prysznic codziennie rano i wieczorem bo się boję infekcji itd, jednak luteina wypływa.. Pessar to też ciało obce.. Jakoś bym chyba nie zasnęła bez tego..
A dzis wybieram się przEd dom leżeć na huśtawce lub leżaku wieczorkiem bo mąż będzie palić grila 😊to dotrzymam towarzystwa i szaszlyczka prosto z rusztu muszę opylić 😁 później będę grzecznie leżeć nadal, a po 20. 05 jak będę po wizycie wyjdę wreszcie na piętro w swoje kąty bo trzeba spakować torbę i wyprac rzeczy dla maluszka 😊

Oo właśnie mój mi to samo proponuje a ja się tak boję eh. Który będziesz mieć już tydzień? Dziewczyny prawie połowa mają już tak sobie mówié 😔
 
Wiesz mi chodzi o taki całościowy prysznic co 2 dni tak to się podmywam ale już nie wchodzę do wanny... który tydzień już u Ciebie chyba sama końcoweczka Co?
Nie ja 30 dopiero ale wolałabym jednak być spakowana gdyby coś się zaczęło dziać... A na chwilę obecną to w pudelkach wszystko tak jak kurier przywiózł 🤣 tak samo nie mam nic poprane dla dziecka nie wspominając o prasowaniu... Muszę porozkładać to na kilka dni 🥰
 
Widzę, że Ty też na poszukiwaniach nadziei w internecie heh ja już jakieś głupoty zaczęłam przeglądać z tego wszystkiego o tych szyjkach. A jak to jest z tym mierzeniem szyjki ona jest zewnątrz i wewnątrz czyli jak moja miała 2 z kawałkiem to cała taka była czy tylko z którejś strony? Boszz ja zgłupieje do sierpnia 😵
Teraz jak bede u lekarza muszę podpytac moja ma 1cm i lejkowate miękke ujście. Ja to tak rozumiem że jest tylko 1cm a potem już zaczyna się ten kanał szyjki i do tego jest miękka.
 
Nie ja 30 dopiero ale wolałabym jednak być spakowana gdyby coś się zaczęło dziać... A na chwilę obecną to w pudelkach wszystko tak jak kurier przywiózł 🤣 tak samo nie mam nic poprane dla dziecka nie wspominając o prasowaniu... Muszę porozkładać to na kilka dni 🥰

Dopiero 30? Dziewczyno to JUŻ 30! 8tyg i śmigaj rodzić hehe no chyba, że dzidzia zechce jeszcze z Tobą zostać na wyłączność 😍
 
reklama
Nie ja 30 dopiero ale wolałabym jednak być spakowana gdyby coś się zaczęło dziać... A na chwilę obecną to w pudelkach wszystko tak jak kurier przywiózł 🤣 tak samo nie mam nic poprane dla dziecka nie wspominając o prasowaniu... Muszę porozkładać to na kilka dni 🥰
Ja też czekam do 30 tygodnia i zaczynam szał z kupowaniem ciuszków!!! Już nie mogę się doczekać 😊
 
Do góry