reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej . Melduje ze urodziłam sn wczoraj o godz 9. Synuś jest malutki ma 2700 g i 54 cm dlugi :) w sobotę o 20 zaczął mnie mocniej bolec brzuch i kręgosłup. O 22 juz były skurcze co 13 minut. Bolało strasznie ale mam z głowy poród i teraz zapomina się bol. Teraz mam inne zmartwienia. ZostalAm nacieta i boli.. krwawię obficie i nie mam pokarmu :/ tzn takie kropelki tylko... a mały nie chce jeszcze ssać tylko śpi ciągle. Nawet sztucznego mm nie chce pić.
Gratulacje[emoji6] wcale nie taki mały mój ten miał 2700 ale 50cm[emoji23] a teraz jest "klops" [emoji2356]
Pokarm się pojawi spokojnie [emoji8]
 
Hej . Melduje ze urodziłam sn wczoraj o godz 9. Synuś jest malutki ma 2700 g i 54 cm dlugi :) w sobotę o 20 zaczął mnie mocniej bolec brzuch i kręgosłup. O 22 juz były skurcze co 13 minut. Bolało strasznie ale mam z głowy poród i teraz zapomina się bol. Teraz mam inne zmartwienia. ZostalAm nacieta i boli.. krwawię obficie i nie mam pokarmu :/ tzn takie kropelki tylko... a mały nie chce jeszcze ssać tylko śpi ciągle. Nawet sztucznego mm nie chce pić.

Gratulacje! A tak się bałaś, najpierw że nie doleżysz, a później porodu, a tu już masz wszystko za sobą! ;) chłopak idealny i zaraz zacznie jeść, poza tym w szpitalu już mają swoje sposoby na takich 'niejadków' ;)
Zagoń męża po małe kółko do pływania, niech już będzie czekało na Ciebie w domu - dużo lepszy komfort siedzenia..I okłady żelowe - dla mnie najlepsze co mogło być, a miałam armagedon (nacięcie i peknięcie) 🙈
 
Dziewczyny mam pytanie, czy to możliwe, żeby z mojej twardej, zamkniętej i 2centymetrowej szyjki od poniedziałku nic nie zostało? Pewnie możliwe ale niech ktoś powie, że niekoniecznie...
Moja w grudniu miała 45 mm
2 tygodnie później 27 mm
A kwietniu poleciała do 22 mm i niby robię km ... 🤦‍♀️ , ale na święta wszystko robiłam ...
 
Cześć dziewczyny ja leżę od 2 tygodni a przede mną jeszcze 10 lekarz nie daje szansy na donoszeniem później niż 34 tydzien. Aktualnie 24 tydzień. Jak się czujecie jak samopoczucie ??? U mnie problemy z zalatwianiem i przez to brzuch boli 🙁 czy któraś też ma jeszcze tak duzo leżenia ?
 
Cześć dziewczyny ja leżę od 2 tygodni a przede mną jeszcze 10 lekarz nie daje szansy na donoszeniem później niż 34 tydzien. Aktualnie 24 tydzień. Jak się czujecie jak samopoczucie ??? U mnie problemy z zalatwianiem i przez to brzuch boli 🙁 czy któraś też ma jeszcze tak duzo leżenia ?
Czemu nie daje szansy na odnoszenie do terminu? Skąd on wie co będzie? Ja w poprzedniej ciazy tyle leżałam a córkę urodziłam tydz po terminie. Spróbuj pić rano siemię lniane, zagotuj 2 łyżeczki i wypij ten "syrop". To nie wygląda apetycznie, ale pomaga. Pij kefir, maślankę, jogurty naturalne. Powinno być lepiej. Przez leżenie jelita gorzej pracują.
 
Cześć dziewczyny ja leżę od 2 tygodni a przede mną jeszcze 10 lekarz nie daje szansy na donoszeniem później niż 34 tydzien. Aktualnie 24 tydzień. Jak się czujecie jak samopoczucie ??? U mnie problemy z zalatwianiem i przez to brzuch boli 🙁 czy któraś też ma jeszcze tak duzo leżenia ?
Ja leżę od 7 tygodnia. Zostaly jeszcze 22 😪 leżenie jest bardzo męczące psychicznie i fizycznie. Od paru dni czuje kłucia w brzuchu, bole pleców i ucisk po lewej stronie plecow pod zebrami. Nie wiem co to może być. Mąż za granicą, nie wiem kiedy wróci, więc samotność doskwiera.
Na zaparcia nie pomogę. Sama mam ogromny problem. Próbowałam wszystkiego już chyba. Ostatnio nawet kupilam syrop lactulosum, który tutaj dziewczyny polecaly i nic 😢😢
 
Czemu nie daje szansy na odnoszenie do terminu? Skąd on wie co będzie? Ja w poprzedniej ciazy tyle leżałam a córkę urodziłam tydz po terminie. Spróbuj pić rano siemię lniane, zagotuj 2 łyżeczki i wypij ten "syrop". To nie wygląda apetycznie, ale pomaga. Pij kefir, maślankę, jogurty naturalne. Powinno być lepiej. Przez leżenie jelita gorzej pracują.
Ja przed ciaza miałam już problemy z jelitami , już wszystkiego próbowałam teraz pije wodę z cytryną na czczo może to coś pomoże. A lekarz sam był w szoku że w niecałe 2 tyg szyjka z podań 40 spadla na niecałe 1 i jest lejek .🙁 ciaza do tej pory była książkową ja nie czułam że jestem w ciazy nawet do tej pory przytulam tylko 2 kg... sami nie wiemy co się stało
 
reklama
Ja leżę od 7 tygodnia. Zostaly jeszcze 22 😪 leżenie jest bardzo męczące psychicznie i fizycznie. Od paru dni czuje kłucia w brzuchu, bole pleców i ucisk po lewej stronie plecow pod zebrami. Nie wiem co to może być. Mąż za granicą, nie wiem kiedy wróci, więc samotność doskwiera.
Na zaparcia nie pomogę. Sama mam ogromny problem. Próbowałam wszystkiego już chyba. Ostatnio nawet kupilam syrop lactulosum, który tutaj dziewczyny polecaly i nic 😢😢
Też stosowalam ten syrop niestety na mnie też nie działa a mam wrażenie że jelita bolą jeszcze bardziej w nocy po im. A masz założony pesser ? Jak sobie radzisz sama bez męża? W którym jesteś tygodniu?
 
Do góry