reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
A my na koniec tego wariackiego dnia wyladowałysmy z pierworodną na sor z zapaleniem ucha yhhh...fajny początek roku 5 dni w domu na antybiotyku. Mam na dzisiaj dość może chociaż noc będzie spokojna bo mężu wraca dopiero jutro. Dobranoc dziewczyny
 
A my na koniec tego wariackiego dnia wyladowałysmy z pierworodną na sor z zapaleniem ucha yhhh...fajny początek roku 5 dni w domu na antybiotyku. Mam na dzisiaj dość może chociaż noc będzie spokojna bo mężu wraca dopiero jutro. Dobranoc dziewczyny
Oj to musiały być ciężkie chwile. Ucałowania dla córeczki! Mam nadzieję że noc minęła Ci spokojnie
 
Ha ha się okaże ,która prędzej ;) moja mała na ost wizycie ważyła 3200 ;)
Piękna waga ;) Mój szkrab dawno nie był ważony, aż jestem ciekawa ile urósł ;) Ja nie dość że już się niecierpliwię to odkąd nie boję się już przedwczesnej akcji, to swoje obawy przeniosłam gdzie indziej i wkręcam sobie różne możliwe komplikacje.... Ehh, czasem moja głowa to mój największy wróg :sorry:
 
A mnie się tak dłużą te tygodnie... dopiero dwa tygodnie odpoczynku a wydaje mi się, że dwa miesiące...
Przyspieszyłam wizytę u gina na dziś, bo jestem pewna, że infekcja wróciła. Mam nadzieję, że przez to mi się szyjka nie pogorszyła.
Eee...
 
A mnie się tak dłużą te tygodnie... dopiero dwa tygodnie odpoczynku a wydaje mi się, że dwa miesiące...
Przyspieszyłam wizytę u gina na dziś, bo jestem pewna, że infekcja wróciła. Mam nadzieję, że przez to mi się szyjka nie pogorszyła.
Eee...
No jasne że się dłużą, ale pamiętaj że nie są wieczne ;) Musisz się czymś rozproszyć, jakiś serial, książka? Daj znać po wizycie, ja też dzisiaj mam, napiszę później co i jak.
 
Piękna waga ;) Mój szkrab dawno nie był ważony, aż jestem ciekawa ile urósł ;) Ja nie dość że już się niecierpliwię to odkąd nie boję się już przedwczesnej akcji, to swoje obawy przeniosłam gdzie indziej i wkręcam sobie różne możliwe komplikacje.... Ehh, czasem moja głowa to mój największy wróg :sorry:
Mam tak samo ,tyle się słyszy i boję się ,że moje dziecko w kanał nie trafi ,albo coś innego się stanie ,że się odwróci ,albo pieron wie co
 
No te obawy o dziecko są najgorsze... ja jeszcze po porodzie długo miałam takie czarne myśli i sprawdzałam co chwila czy oddycha itp.

Ja już po wizycie. Infekcja rzeczywiście jest. Dostałam leki, ale szyjka trzyma tak jak tydzień temu wiec jest dobrze. Oby tym razem infekcja nie wróciła.

@Dżuls89 trzymam kciuki za wizytę
 
reklama
Do góry