reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tak właśnie niedawno weszlam do domu :Wszystko szczelnie zamknięte. Szyjka skrócona do 2.7po zdjęciu pessara .. Niewiem jakim cudem taka długa [emoji14] mala glowa niskoo bardzo i prócz tego żadnych innych dolegliwości :D jeszcze trochę pochodzę eh :p
No proszę[emoji3] dłuższa od mojej 2 centymetrowej[emoji4]
Super że możesz w domku czekać[emoji6]
 
reklama
No proszę[emoji3] dłuższa od mojej 2 centymetrowej[emoji4]
Super że możesz w domku czekać[emoji6]
Moja szyjka miała1,4 cm i zastanawiam sie co to za magia Ze taka długość hehehe. Tez sie ciesze bo szpitale zle na mnie działają. Boję sie teraz ze przenoszę i kolejne zmartwienie :p :/
 
Moja szyjka miała1,4 cm i zastanawiam sie co to za magia Ze taka długość hehehe. Tez sie ciesze bo szpitale zle na mnie działają. Boję sie teraz ze przenoszę i kolejne zmartwienie [emoji14] :/
No widzisz czasem tak jest, u mnie raz ma 1,9 a raz 2,7[emoji23] i bądź tu człowieku mądry[emoji39]
 
Hej....wzielam na noc dopochwowa, bo bol brzucha pojawia sie po przebudzeniu. Pod jezykowej nie kupilam jeszcze mam 7 dni chyba na recepte. I zastanawiam sie, bo niby bylo lepiej, ale do momentu, kiedy chwile spalam na prawym boku. Zastanawiam sie czy to tez nie wina zlej pozycji do spania. Dzis przychodzi mi poduszka ciazowa. Teraz juz nie spie, bol troszke puszcza, ale jednak jest. Przy chodzeniu (spacer) tez mnie w brzuchu ciagnie. Czasami mam wrazenie, ze moja Pani ginekolog mnie nie rozumie, a moze mi potrzebna no-spa a nie progesteron? Sama juz nie wiem.
W którym tyg jesteś ?? luteine nie zaszkodzi ,bo nadmiar progesteronu jest wydalony , ja brałm dopochwowo do 13 tyg , na bóle spróbuj z magnezem ale lek nie żadne suplementy , bierz 2 a nawet 3 tabletki dziennie
 
Że też tak szybko puszczają :) Mnie najpierw trzymali 5 dni, a ostatnio 10 dni, przy czym już po pierwszej kroplówce z magnezem skurcze ustępowały.
No to tak jak mnie. O 14 wczoraj przyjecie a dzis po obchodzie i badaniu do domu i w domu czekać na wydarzenie :D tylko może dlatego tez ze ja 38tc.. Ciaza donoszona wyniki ok to bez sensu trzymać bo moze ktoś bardziej potrzebuje. Tego miejsca niż ja
 
reklama
Do góry