reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Rowniez trzymamy kciuki za wszystkie brzuchatki :)
My niestety z Ignasiem wyladowalismy w szpitalu :( powiem Wam, że intuicja matki to dopiero jest! Jak sie wam wydaje ze z maluszkiem cos nie tak to odrazu telefon do lekarza.
Maly byl niespokojny i nie chcial za bardzo pic, i lekarz wyslal nas natychmiast na oddział i czekamy na posiewy z krwi i moczu. Wyladowalismy w czwartek, a w nocy juz mial 39 st goraczki nie wiem co bym zrobila gdybysmy zostali z nim w domu :o
 
@Oczekujaca123 współczuję pobytu w szpitalu, ale podejrzewam, że po tym, co przeszłaś jesteś tam spokojniejsza. Dzieci pięknie już ważą, jeszcze w dodatku jak na ciążę bliźniaczą, to w ogóle!
@Audia20 masakra, dobrze, że jesteście pod opieką, trzymam kciuki, żeby mały się szybko ogarnął. Daj znać, co go dopadło.
 
Hmm bywało różnie. Nie przeszłam odcięcia fenoterolu, nie przeszłam odcięcia magnezu.. więc od 9.03 non stop mam wlew ciągły jednego i drugiego... I tak sobie leżę. Wstaje do wc. Raczej zostaje tu do końca ciąży.
26t6d [emoji173]
Waga z 26t1d 912g i 890g
No to pięknie się trzymacie!! Te tygodnie tak szybko lecą ze mało co zostało do 30 :) już chyba jesteś spokojniejsza? Trzymam kciuki cały czas za was.
@Audia20 kurczę co by się do Was przyplatalo?! Dobrze ze zauważyłaś odrazu to odmienne zachowanie. Z takim maluszkiem nie ma co zwlekać.
 
Audia zdrowka dla Was, mam nadzieję że szybko Synek wroci z Toba do domku.
Oczekujaca, duzo sil i wytrwalosci dla Ciebie życzę.
 
Dziewuszki, jaką polecacie witaminę D3 dla dziecka?

Dvitrum w kapsulkach :) latwo sie podaje i fajnie łyka :)
Zapelenie ukladu moczowego, 10 dni w szpitalu nas czeka:( a warunki dla matek pozostawiaja wieeeele do zyczenia. Ale zdrowko dziecka najwazniejsze wiec nie narzekam.
Dziekujemy za wszystkie kciuki [emoji5][emoji5][emoji5][emoji8]
 
reklama
Ja już po wizycie. Nadal leżing, niestety dr nie pozwolił na szkole rodzenia.
Niby wszystko dobrze ale waga 1618 g w 31 tygodniu to mało niby a 3 tygodnie temu było 1300 g to było sporo... Jak tu leżeć i jeść :(
Kolejna wizyta po Wielkanocy.
 
Do góry