reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jakos boje sie nastawić ze sie uda..tym bardziej ze w moim szpitalu caly porod musi przebiegać calkowicie naturalnie..a co do przejsc..pierwsza ciąża wogole 100 razy gorsza zobaczymy jak teraz będzie
Czemu musi naturalnie? No na pewno na ewentualność cc muszą być przygotowani, nie?
Kurde, ja dziś cały dzień przespałam, właśnie wstaję..
 
Tak jest w każdym przypadku czy wynika z wypowiedzi kilku niezadowolonych matek? A co ze znieczuleniem?
Tak jest w przypadku porodu sn po cc..znieczulenia zewnatrzoponowego nie daja bo boja sie ze pacjentka nie wyczuje ze z blizna po cc sie rozchodzi ( co sie rzadko zdarza)
 
Ostatnia edycja:
Tak jest w przypadku porodu sn po cc..znieczulenia zewnatrzoponowego nie daja bo boja sie ze pacjentka nie wyczuje ze z blizna po cc sie rozchodzi ( co sie rzadko zdarza)
A w skurczach i bólach porodowych wyczuje? Mi ginka powiedziała, że jak mi się będzie rozchodzić blizna po miomektomii, to będzie silny ból brzucha, ale niekoniecznie sama to rozpoznam.
 
A w skurczach i bólach porodowych wyczuje? Mi ginka powiedziała, że jak mi się będzie rozchodzić blizna po miomektomii, to będzie silny ból brzucha, ale niekoniecznie sama to rozpoznam.
No mój gin ogólnie ma troche inne podejście ale niestety ordynator to taki ***** ze szkoda slow..jedyna nadzieja ze nie bedzie go na dyżurze
 
reklama
@Oczekujaca123 co u Was? Trzymasz się jakoś w tym szpitalu? Sytuacja się poprawiła?
Hmm bywało różnie. Nie przeszłam odcięcia fenoterolu, nie przeszłam odcięcia magnezu.. więc od 9.03 non stop mam wlew ciągły jednego i drugiego... I tak sobie leżę. Wstaje do wc. Raczej zostaje tu do końca ciąży.
26t6d [emoji173]
Waga z 26t1d 912g i 890g
 
Do góry