reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@luigi89 wagą się nie przejmuj, mój przez większość ciąży był idealnie w środku i nagle 20 centyl... I też dobrze!
Ja już w szpitalu, na razie personel cudowny, oby się tak utrzymało ;D I tak jak koszmarnie bałam się, że znowu zemdleję przy kolejnej nieudanej próbie wyjęcia pessara, tak tutaj gin zrobił to w kilka sekund :o
Super:) A tak się martwiłaś, dobrze, że już po.
 
reklama
Dzisiaj mam być cięta, bardzo proszę o kciuki, bo zaraz z nerwów serce mi z gardła wyskoczy ;D
Powodzenia! Trochę Ci zazdroszczę bo zaraz będziesz tulic dzidzi a mój uparciuch siedzi w brzuchu ;)
Rozwarcie się powiekszylo, szyjka skraca jak trzeba a temu tam dobrze i nie chce wyjść. Jak tak dalej pójdzie to przenoszę a miałam ciążę na podtrzymaniu, dobrze że tylko tabletkami :D
 
@Ika88 super, trzymam mocno kciuki! Ja tez zazdroszczę jak nie wiem, ja już ledwo żyje z tym brzuchem, odliczam już nie tylko dni, ale godziny.
Nic się nie martw. Wszystko będzie dobrze!
 
@Naysan Ty też jeszcze chwilka i będziesz po :)
Niby tak, ale z każdym dniem coraz gorzej się funkcjonuje :) Mam podobnie jak Magdalenams - mały siedzi i wychodzić nie planuje. U mnie najpierw 15 tygodni tokolizy, a po odstawieniu skurcze tylko przez 2 tygodnie i wszystko ucichło. Na ktg nic, zero. Dobrze, że planowana cc.
A Ty jak się czujesz?
 
reklama
Niby tak, ale z każdym dniem coraz gorzej się funkcjonuje :) Mam podobnie jak Magdalenams - mały siedzi i wychodzić nie planuje. U mnie najpierw 15 tygodni tokolizy, a po odstawieniu skurcze tylko przez 2 tygodnie i wszystko ucichło. Na ktg nic, zero. Dobrze, że planowana cc.
A Ty jak się czujesz?

Dzięki, dobrze. Niestety lekarz nie pozwolił mi chodzić na szkole rodzenia ale położna już mnie odwiedziła i będzie do mnie przyjeżdżać co tydzień/dwa w miarę możliwości. Tak myślę, że jeszcze szybciej mi zleci do końca maja. Ja to nic nie wiem czy mnie czeka CC czy SN. Powoli kompletuje wyprawkę i to mnie jakoś pozytywnie nastraja :)
 
Do góry