reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
U mnie nic nie dawali. W czasie operacji położna wyciągała z mężem z torby rzeczy, które będą potrzebne: body, pajac, skarpetki, czapka, pampers,rożek , otulacz lub ręcznik oraz dla mnie na przebranie. Spakowałam te rzeczy w oddzielny worek wcześniej i podpisałam kartkę \pierwsze ubranie dla dziecka/
Dobry pomysł, też zamierzam tak popakować. A ile ciuszków wzięłaś dla dzieciątka?
 
@natalia91k mam szew założony 11.02. P9 pierwszej stracie syna w 23tc miałam kontrolowana szyjke w tej ciąży i wylapane w odpowiednim momencie. Sterydy będę miała podawane od dziś.

@Magdalenams Lekarz zbadał mnie na oddziale ręcznie i powiedział że jest ok. Moja szyjka jest mega wysoko dlatego trudno ja badać ale nie chciał mi już robić kolejnego usg skoro mialam na IP. Dołożył mi lek Adalat...- bral ktoś?
No i sterydy 4 dawki dziś pierwsza o 18 potem kolejne 3 co 12h. Jutro będę miała pobrany mocz ogólny i posiew. Rozważa założenia krążka dodatkowo. Kazał być dobrej myśli.
W poniedziałek przyjdzie ten co zakładał mi szew to zobaczymy jego stanowisko.

Dziękuję dziewczyny za kciuki i modlitwy :* jesteście mega wsparciem
Kciuki trzymam za Ciebie, musi być dobrze. U mnie ten dodany pessar przy wpuklonym pęcherzu bardzo dobrze się sprawdził- ustabilizował szyjkę i dotrwałam.
 
Dobry pomysł, też zamierzam tak popakować. A ile ciuszków wzięłaś dla dzieciątka?
Zdecydowanie za dużo bo chyba z pięć kompletów. Nastawiałam się na dłuższy pobyt a tu po dwóch dobach wypuścili do domu. Dużo za to zużyłam różnych pieluszek tetrowych/ muślinowych itp. i zużyłam ponad 1 paczkę mokrych chusteczek.
 
Zdecydowanie za dużo bo chyba z pięć kompletów. Nastawiałam się na dłuższy pobyt a tu po dwóch dobach wypuścili do domu. Dużo za to zużyłam różnych pieluszek tetrowych/ muślinowych itp. i zużyłam ponad 1 paczkę mokrych chusteczek.
Dzięki, dobrze wiedzieć. To ja chyba przygotuję 3 zestawy ubranek, a dodatkowe w domu - jakbyśmy zostali dłużej, to mąż dowiezie. Chusteczek mokrych pakuję paczkę 60 sztuk - będzie za mało? Coś mi się wydaje, że ze szpitala będę robić kolejne zamówienie w Gemini :)
 
reklama
@BaskaW proszę napisz mi dla pocieszenia po ilu dobach lepiej się poczułaś? Wiem, wiem sama chciałam i nie mam prawa narzekać ale czuję się jak zwłoki przez ten ból i opuchnięcie. Mam cudowne dziecko, które tylko je i śpi a ja nie daję rady. Brodawki tak mi popękały, że płaczę przy każdym karmieniu. Masz jakąś sprawdzoną maść? Lansinoh mi nie pomaga...
 
Do góry