reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Proszę o modlitwę kciuki cokolwiek się da.
Nad ranem pojechałam na IP urologiczna bo od wczoraj męczyła mnie kilka nerkowa na chwilę przeszło ale w nocy znów wróciło. Faktycznie zastój w nerce badania zrobili dostałam antybiotyk i kazali jechać na ginekologie żeby sprawdzili czy nie wymaga to obserwacji w szpitalu. Ból nerki minął. Na usg okazało się że szyjka bardziej się rozwala. Pęcherz wpada w to rozwarcie. Jest kiepsko. Cześć zamknięta 1.89 Ale widać że coś się dzieje. Zostaje w szpitalu.... No i tyle.
23t5d...
Dobrze wiem jak problemy z nerkami i układem moczowym mogą niefajne namieszać... ZUM skróciło mi szyjkę w błyskawicznym tempie :/ Ale jakoś się trzymam (chociaż znów pęcherz mi się spiep...) i ściskam kciuki, żeby u Ciebie też szybko się tego pozbyli i szyjka się zatrzymała!
 
reklama
Dobrze wiem jak problemy z nerkami i układem moczowym mogą niefajne namieszać... ZUM skróciło mi szyjkę w błyskawicznym tempie :/ Ale jakoś się trzymam (chociaż znów pęcherz mi się spiep...) i ściskam kciuki, żeby u Ciebie też szybko się tego pozbyli i szyjka się zatrzymała!

Ja takie miałam ciągnięcia nerki tak mi się wydaje przed skróceniem się szyjki. Ale nie wiem czy to nerka tak ciągnęła czy to więzadła się tak rozciągały bo jak zmieniłam pozycję to pomagało. Oprócz tego nie miałam jakiś dolegliwości odnośnie nerek.
 
@natalia91k mam szew założony 11.02. P9 pierwszej stracie syna w 23tc miałam kontrolowana szyjke w tej ciąży i wylapane w odpowiednim momencie. Sterydy będę miała podawane od dziś.

@Magdalenams Lekarz zbadał mnie na oddziale ręcznie i powiedział że jest ok. Moja szyjka jest mega wysoko dlatego trudno ja badać ale nie chciał mi już robić kolejnego usg skoro mialam na IP. Dołożył mi lek Adalat...- bral ktoś?
No i sterydy 4 dawki dziś pierwsza o 18 potem kolejne 3 co 12h. Jutro będę miała pobrany mocz ogólny i posiew. Rozważa założenia krążka dodatkowo. Kazał być dobrej myśli.
W poniedziałek przyjdzie ten co zakładał mi szew to zobaczymy jego stanowisko.

Dziękuję dziewczyny za kciuki i modlitwy :* jesteście mega wsparciem
 
@natalia91k mam szew założony 11.02. P9 pierwszej stracie syna w 23tc miałam kontrolowana szyjke w tej ciąży i wylapane w odpowiednim momencie. Sterydy będę miała podawane od dziś.

@Magdalenams Lekarz zbadał mnie na oddziale ręcznie i powiedział że jest ok. Moja szyjka jest mega wysoko dlatego trudno ja badać ale nie chciał mi już robić kolejnego usg skoro mialam na IP. Dołożył mi lek Adalat...- bral ktoś?
No i sterydy 4 dawki dziś pierwsza o 18 potem kolejne 3 co 12h. Jutro będę miała pobrany mocz ogólny i posiew. Rozważa założenia krążka dodatkowo. Kazał być dobrej myśli.
W poniedziałek przyjdzie ten co zakładał mi szew to zobaczymy jego stanowisko.

Dziękuję dziewczyny za kciuki i modlitwy :* jesteście mega wsparciem
Adalat to jest nifedypina - tokolityk, brałam jej odpowiednik przed 3 tyg. w 19 tc. Dobrze, że go dostałaś.
 
Trzymam kciuki Kochana:)Ja brałam adalat podczas 3-ech pobytów w szpitalu.Położna mówiła,że to na skurcze.Nie zdziw się jak Cię rozgrzeje po tym.Mnie strasznie rozgrzewało po pierwszych dawkach.
 
reklama
@BaskaW @olamakota u Was po cesarkach w szpitalach trzeba było mieć ciuszki dla dziecka czy dostawało się szpitalne? Jedni mówią tak, inni inaczej, w końcu nie wiem, ile tych kompletów spakować do torby, a do szpitala nie idzie się dodzwonić.
U mnie nic nie dawali. W czasie operacji położna wyciągała z mężem z torby rzeczy, które będą potrzebne: body, pajac, skarpetki, czapka, pampers,rożek , otulacz lub ręcznik oraz dla mnie na przebranie. Spakowałam te rzeczy w oddzielny worek wcześniej i podpisałam kartkę \pierwsze ubranie dla dziecka/
 
Do góry