reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@Ika88 najbardziej niebezbieczny z tego wszystkiego jest chyba internet :)
@luigi89 to chyba zdrowy nawyk, choć akurat pies chyba nie przyniesie czegoś naprawdę poważnego :)
@BaskaW na każdy dzień wzięłaś jedno wdzianko czy miałaś więcej kompletów? Kurde, nastawiałam się juz powoli, że tylko na wyjście będę potrzebowała ciuszka.
 
@Ika88 najbardziej niebezbieczny z tego wszystkiego jest chyba internet :)
@luigi89 to chyba zdrowy nawyk, choć akurat pies chyba nie przyniesie czegoś naprawdę poważnego :)
@BaskaW na każdy dzień wzięłaś jedno wdzianko czy miałaś więcej kompletów? Kurde, nastawiałam się juz powoli, że tylko na wyjście będę potrzebowała ciuszka.
Oj tak Internet jest bardzo niebezpieczny! :D w pierwszej ciąży dużo czytałam dobrze ze teraz syn zabiera mi większość czasu :D
 
Proszę o modlitwę kciuki cokolwiek się da.
Nad ranem pojechałam na IP urologiczna bo od wczoraj męczyła mnie kilka nerkowa na chwilę przeszło ale w nocy znów wróciło. Faktycznie zastój w nerce badania zrobili dostałam antybiotyk i kazali jechać na ginekologie żeby sprawdzili czy nie wymaga to obserwacji w szpitalu. Ból nerki minął. Na usg okazało się że szyjka bardziej się rozwala. Pęcherz wpada w to rozwarcie. Jest kiepsko. Cześć zamknięta 1.89 Ale widać że coś się dzieje. Zostaje w szpitalu.... No i tyle.
23t5d...
 
Proszę o modlitwę kciuki cokolwiek się da.
Nad ranem pojechałam na IP urologiczna bo od wczoraj męczyła mnie kilka nerkowa na chwilę przeszło ale w nocy znów wróciło. Faktycznie zastój w nerce badania zrobili dostałam antybiotyk i kazali jechać na ginekologie żeby sprawdzili czy nie wymaga to obserwacji w szpitalu. Ból nerki minął. Na usg okazało się że szyjka bardziej się rozwala. Pęcherz wpada w to rozwarcie. Jest kiepsko. Cześć zamknięta 1.89 Ale widać że coś się dzieje. Zostaje w szpitalu.... No i tyle.
23t5d...
Oczywiście trzymam kciuki i pomodle się za Was.
Dobrze ze już jesteś w szpitalu i nie daj się z niego wyprosic. Lez już do rozwiązania jeśli się da. Daj znać co lekarze na tą sytuację mówią. Jeszcze parę tygodni Ci zostało.
 
Proszę o modlitwę kciuki cokolwiek się da.
Nad ranem pojechałam na IP urologiczna bo od wczoraj męczyła mnie kilka nerkowa na chwilę przeszło ale w nocy znów wróciło. Faktycznie zastój w nerce badania zrobili dostałam antybiotyk i kazali jechać na ginekologie żeby sprawdzili czy nie wymaga to obserwacji w szpitalu. Ból nerki minął. Na usg okazało się że szyjka bardziej się rozwala. Pęcherz wpada w to rozwarcie. Jest kiepsko. Cześć zamknięta 1.89 Ale widać że coś się dzieje. Zostaje w szpitalu.... No i tyle.
23t5d...

Trzymam kciuki i pomodlę się.
Miałaś podane wcześniej sterydy na rozwój płuc Twoich Maluchów?
Czy Twój lekarz bierze pod uwagę założenie szwu albo krążka? Czytałam że w bliźniaczej ciąży lekarze różnie do tego podchodzą.
Mi też się uwypuklał pęcherz ale nie dopuszczałam do siebie złych myśli. Oszczędzaj się w 100%!
 
Proszę o modlitwę kciuki cokolwiek się da.
Nad ranem pojechałam na IP urologiczna bo od wczoraj męczyła mnie kilka nerkowa na chwilę przeszło ale w nocy znów wróciło. Faktycznie zastój w nerce badania zrobili dostałam antybiotyk i kazali jechać na ginekologie żeby sprawdzili czy nie wymaga to obserwacji w szpitalu. Ból nerki minął. Na usg okazało się że szyjka bardziej się rozwala. Pęcherz wpada w to rozwarcie. Jest kiepsko. Cześć zamknięta 1.89 Ale widać że coś się dzieje. Zostaje w szpitalu.... No i tyle.
23t5d...
3mam kciuki!! Musi być dobrze, jak pisze @Magdalenams nie daj się wywalić że szpitala! Niech Cię tam trzymają do najbezpieczniejsze terminu. Leż Leż i Leż! :*:*
 
reklama
Do góry