reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@olaa90 skonczylas 25 tc. Tak samo jak dziecko ma 12 miesiecy to skonczylo rok. Ja jestem ze stycznia 1990 roku i skonczylam w tym roku 29 lat, ale mówię ze mam 29 lat. Tak samo z ciaza skonczylas 25tc ale mowisz ze jesteś w 25.

Czemu chcesz cc? :(
 
Niekoniecznie, moja doktor zawsze mówi o bieżącym tygodniu.
Bylam troche w szpitalach i u paru lekarzy zawsze skończony. A to ze sa lekarze ktorzy operuja zaczetymi to wiem. Ale wazniejsze jest to jak patrza na to w szpitalu przynajmniej jak dla mnie. A ważne to jest z prostego powodu w danym tyg wykształcane sa np dane organy i osiagana dana waga chodzi o rozwoj dziecka.
 
ja Tez mówię właśnie np. 24+3, ze to 24 tc. Mój lekarz natomiast mówi zaczęty 25 i tak tez mi wpisuje, nie wiem Może dlatego ze mały większy o prawie tydzień od poczatku... @Zzzzzz tzn może nie tyle,ze chce ale wg wielu gin przy wadzie macicy dziecko się często nie przekręca główka w dol, druga sprawa to dwie straty, co prawda wczesne. Ale życie pokaże... z aktualnym gin nie było jeszcze tematu porodu nie wiem jak on się zapatruje w temacie.. co u Ciebie kochana?jak się czujesz?
 
A mi z wymazu nic nie wyszło :laugh2: a byłam przekonana że przez te dziwne żółte sluzy wyhoduje się jakies dziadostwo. Tyle że w cytologi która robiłam na początku stycznia (gdzie nie byłam w ciąży) wczoraj dopiero odebrałam wynik, było że mam zmiany flory bakteryjnej, a na wizycie u gin że lekko podwyższone ph, nic nie dała...
Powinna? Czy mogę sama sobie jakoś pomóc?
 
No ja płaczę ze szczęścia dziewczyny! Waga Zuzy 2780gram!! No niemożliwe. Wracam do domu masować sutki :))
Super że podrosła :) u mnie na wczorajszym USG między 2900 a 3000gram, z tymże wiem że ten aparat trochę zawyża. Ale fajnie już dostać zgodę a nawet zalecenie na łóżkowe sprawy :D
 
reklama
Do góry