reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Sukces za pierwszym razem to rzadkość, nie wyobrażam sobie jak szczęśliwi musieliście być :D
Dokładnie tak, jak zobaczyłam betę, to się tak rozryczałam mężowi do słuchawki, ze przez 5 minut myślał, że sie nie udało, bo nie byłam w stanie słowa wydusić i powiedzieć, że pozytywna :)
 
reklama
Ja się ostatnio konkretnie pocięłam przy próbie ogolenia się, krwawiłam z kilku miejsc, więc to chyba było ostatnie podejście. Mężowi też raczej nie dam maszynki do ręki, bo wyjdzie z niego oprawca. Jeszcze nie wiem, jak problem rozwiązać, może do nóg sie przemogę, ale bikini odpada.
Czego oczy nie widza tego sercu nie żal :p
 
Cześć wszystkim:) możliwe że niektóre z was mnie pamiętają, chciałam tylko uaktualnić stan dziewczynek, właśnie leżę w szpitalu i jedna mam już przy sobie żeby się nią zajmować bo jest stabilna i ma 2300 gram :D druga w cieplarce się grzeje i przybiera, uczą już ją pić z butelki i ma 1600 gram także czekam, miałam być wypisana szybciej z jedną i leżę tu już 2 dni i czekam bo tak nie mogę kangurowac drugiej bo nikt z małą nie zostanie także mam nadzieję że mnie szybko wypiszą z większą [emoji4]
 
U mnie na siedząco odpada, bo strasznie boli :( Zazwyczaj łydki goli mi mąż na łóżku, uda już sama szybko pod prysznicem, a z krocza tylko lekko przycinam. A jak mi się nie chce albo zbyt źle się czuję, to przecież nie takie rzeczy lekarze widzieli ;p

Fajnie chyba mamaginekolog o tym pisała na blogu odnośnie golenia. Ona jako lekarz tego nie oczekuje od pacjentek w tak zaawansowanej ciąży .Jakaś historia była na jej blogu o tym więc drogie Panie - nie ma się czym przejmować :)
 
Ja się ostatnio konkretnie pocięłam przy próbie ogolenia się, krwawiłam z kilku miejsc, więc to chyba było ostatnie podejście. Mężowi też raczej nie dam maszynki do ręki, bo wyjdzie z niego oprawca. Jeszcze nie wiem, jak problem rozwiązać, może do nóg sie przemogę, ale bikini odpada.
Ja jak byłam u ginekologa w ostatnich tygodniach ciąży już nie kazał mi się golić w okolicy bikini bo to niepotrzebne i podrażniona skóra w dodatku i tak robiłam to na czuja [emoji1787]
 
Ale w szpitalu i tak golą, tak? Już się boję wrastających włosków, to od lat moja zmora :p
@ashisohi przypomnij proszę od jakiej wagi panny zaczynały? Oby mniejsza szybko dogoniła siostrę i do domu ;D
 
Ale w szpitalu i tak golą, tak? Już się boję wrastających włosków, to od lat moja zmora [emoji14]
@ashisohi przypomnij proszę od jakiej wagi panny zaczynały? Oby mniejsza szybko dogoniła siostrę i do domu ;D
Chyba golą żeby coś widać było przy porodzie haha[emoji23]
960 i 1350, no już mam dość szpitala niestety nawet jeśli jest z nią dobrze nie wypiszą mnie tak szybko bo trzeba wszystko obserwować jak się zachowuje takie dziecko bez urządzeń
 
@Ika88 no chyba golą, można taką prośbę zaznaczyć w planie porodu. Położna mi opowiadała, ze do szycia to koniecznie musi być gładko, bo inaczej to jest masakra. Ja będę mieć cesarkę i tu ponoć wystarczy tylko trochę od góry ogolić, a niżej moga być włosy normalnie.
@ashisohi super, ze tak wszystko gładko idzie do przodu. Bardzo tu kibicujemy Twoim dziewczynom, niech rosną zdrowo!
 
Chyba golą żeby coś widać było przy porodzie haha[emoji23]
960 i 1350, no już mam dość szpitala niestety nawet jeśli jest z nią dobrze nie wypiszą mnie tak szybko bo trzeba wszystko obserwować jak się zachowuje takie dziecko bez urządzeń

Dzielna da radę , trzymam kciuki :) widzicie ile to kobietki się nawalcza w tym swoim całym życiu.
 
reklama
Cześć wszystkim:) możliwe że niektóre z was mnie pamiętają, chciałam tylko uaktualnić stan dziewczynek, właśnie leżę w szpitalu i jedna mam już przy sobie żeby się nią zajmować bo jest stabilna i ma 2300 gram :D druga w cieplarce się grzeje i przybiera, uczą już ją pić z butelki i ma 1600 gram także czekam, miałam być wypisana szybciej z jedną i leżę tu już 2 dni i czekam bo tak nie mogę kangurowac drugiej bo nikt z małą nie zostanie także mam nadzieję że mnie szybko wypiszą z większą [emoji4]
Oj pięknie Ci te dziewczyny rosną :) i drugiej już mało brakuje żeby te 2 kg przejść. Pisz częściej jak masz chwilę bo my tu nie chcemy się narzucać. Wiadomo że teraz przy dziewczynach jesteś zajęta ;) a jak z rejestracją dziewczyn? Wszystko poszło ok?
 
Do góry