reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Naysan raczej nie ma blizny bo przegroda z tego co mi lekarz tłumaczył jest usuwana tylko do ktoregos momentu,żeby nie „wejść” do brzucha. Wiem o co chcesz zapytac albo co mi chcesz napisać... słuchałam kiedyś wykład prof Debskiego o pękaniu macicy przy takich zabiegach, liczę na to ze mnie to nie spotka ehh... takiej wady i tak się nie da usunac całkowicie i przegroda podobno odrasta po jakimś czasie ale nie mam pojęcia co i jak i już nie chce wnikać... :/ takie rzeczy mogą się zdarzyć tez kobietom bez jakichkolwiek operacji , zabiegow itp. Nie można już tak popadać w paranoje i myśleć tylko o tym, co złe... :(
 
reklama
Oj pięknie Ci te dziewczyny rosną :) i drugiej już mało brakuje żeby te 2 kg przejść. Pisz częściej jak masz chwilę bo my tu nie chcemy się narzucać. Wiadomo że teraz przy dziewczynach jesteś zajęta ;) a jak z rejestracją dziewczyn? Wszystko poszło ok?
No ostatnio byłam zabiegana bo wyprawki nie miałam do końca i na ostatnią chwilę wszystko, a jeszcze do dzieci jechać i siedzieć cały dzień musiałam bo lekarze i pielęgniarki tak naciskały aż w końcu mnie tu przyjęli na oddział żebym z nimi siedziała chociaż myślałam że obejdzie się bez tego i od razu do domu :/ Tak, bez problemu wszystko :)
 
@olaa90 ja do niedawna żyłam w błogiej nieświadomości, aż chyba Baśka zaczęła tu pisać o rozchodzeniu się blizny, to zapytałam o to lekarza i nagle urosło to do najważniejszego problemu w całej mojej ciąży, bo moja blizna jest przez całą macicę i to duża, w dodatku na tylnej ścianie, co znaczy, że w usg jej nie widać. Ale w Twoim wypadku chyba nie było potrzeby aż takiego cięcia, być może nawet obyło się bez szwów. W każdym razie - gratuluję Ci postawy, też uważam, że lepiej nie wnika, więc tak trzymać. Najgorzej to się zafiksować na problemie.
 
@Naysan nie mialam kochana szwów. Ja mialam to robione przez pochwę, nie miałam naruszonych powłok brzusznych. Ufam,ze zostało to zrobione ok. Bez tego wiem,ze szanse były by marne... Kochana ja już jestem w złym stanie psychicznym. Dzisiaj przeleżałam pół dnia zapłakana z boleściami,zadzwoniłam do mamy żeby przyjechała bo coś złego sie dzieje i wiesz co? Wszystko mi przeszło :( nie chce już nic wiedzieć, nic nie czytam, teraz postanowilam zając się wyprawka. Chce choć trochę jak inne kobiety przeżyć ta ciąże :) w końcu zacząć się cieszyć bo poki co nadal niewiele osób wie,ze jestem w ciąży... będzie dobrze kochana, trzymajmy się tego ;* przytoczę słowa oczekującej „tylko spokój może nas uratować” ;* od jutra zaczynam skreślać dni na kalendarzu do wizyty został tydzień :D 8 marca znowu zobaczę moje małe szczęście... spokojnej nocy buziaki :)
 
@Wiewióreczka87 a dlaczego aż 3? Odrastala Ci? Tak, u mnie będzie cc najprawdopodobniej ze względu na 2 straty.

Dziś u mnie 25+0 [emoji173] mam pytanie jak to wy mówicie, ze zaczynacie czy kończycie np. 25 tc?
 
Od 4 nie śpie. Tak mnie ciągnie w pachwinach i kłuje w kroczu... A jak wstałam to przestaje. Boję się że to od wczorajszego tupniecia noga... Idzie zwariować.
 
reklama
@olaa90 mowi sie o tygodniach skonczonych. Nawet w szpitalu pytaja o skonczone. Czyli jak masz np 25+3 to jestes w 25 tyg.

@Kleo83 jak tam Twój Maly Synus?? Czy dalej tak duzo spi? Bo moj zaczal w dzien mniej spac i duzo wtedy placze a w nocy budzi sie tylko na karmienie i spi.
 
Do góry