reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny czy tez macie częste twardnienia brzucha ?? Ja już mam dość byłam na wizycie w pon i było wszytsko ok.
Marta pytałaś już o to i skarzylas się chyba na zaparcia tak? Spróbowałas dziś ten lactulosum, espumisan i lekkostrawne dietę? Może za dużo chodzisz ? Jak Leżysz to zmień pozycję. Ja mam bóle i stwardnienie brzucha od początku nasilają się przy zatwardzeniach i dłuższym chodzeniu - od jakiegoś czasu głównie leżę więc chodzenie już odpadło to twardnien mniej. Czasem mam wrażenie że brzuch mi stwardnieje w 1 miejscu lekarz w szpitalu tłumaczyć że to nie stwardnienie tylko być może dziecko się wypina , obraca itp
 
reklama
Dziewczyny czy tez macie częste twardnienia brzucha ?? Ja już mam dość byłam na wizycie w pon i było wszytsko ok.
Cala ciąże meczylam się z bolami i bolącymi twardnieniami. Mam wrażliwa macice. Sprawdziłam na Twoim miejscu czy nie masz bakterii na wszelki wu w moczu lub pochwie.
 
Bytomiu dali dobry obiad ?!?!? [emoji14] nie No akurat rybka tam spoko , ale ogólnie jedzenie masakra , albo ja miałam takiego pecha.
A to w Bytomiu ściągneli szew i jednak wypuścili? To gdzie będziesz rodzić? Na kiedy masz termin? Bolało ściąganie?
Tez byłam w szoku że dali dobre jedzenie. Tak ściągnęli szew, zrobiło się 3cm rozwarcie, ale nadal zostało trochę szyjki. Termin mam na 12 marca. Ściągnięcie nie bolało, bardziej wziernik. Ściągał mi Horak :) mówił dokładnie co robi po kolei i pokazał mi jak wygląda ten szew. Taka gruba tasiemka ;) potem miałam słabe plamienie i przez noc ból jak na okres. Teraz gorzej mi się chodzi i czuję że jest tam coś inaczej. Jakoś luźniej i bardziej czuję ruchy w dole. Brzuch też mam bardzo nisko, więc w sumie mogę w każdej chwili dostać skurczy. Rano na obchodzie Horak zapytał czy mam daleko do szpitala, bo jak mam blisko to on mnie puszcza ;) a bliżej mam na Bogucice więc tam będę jechać.
 
Co do ryby w szpitalu. Troche to obrzydzajace ale Wam opowiem. Na youtube jest pelno filmikow o tasiemcach w rybach i ibnych pasozytach obcujacych w miesie. I ostatnio na facebooku ogladalam jak tasiemiec byl w lososiu w tesco. I dostalam dorsza na obiad w szpitalu. W panierce taki pyszny sobie mysle. Jadlam ze smakiem az tu nagle patrze cos bialego i dlugiego. Wyciagnelam z niego ok 4 cm biala nitke. Od razu bsohe tasiemiec. Pokazałam mezowi byl tego samego zdania. Na szczescie nie zyl.
Takie białe nitki w rybie to mogły być takie błony które oddzielają rybie mięśnie, to się zwija podczas smażenia i faktycznie wygląda jak białe długie robaki. Nasmażyłam się w życiu masę ryb i bardzo często to widać :)
 
A jak z poziomem stresu? Od kiedy trochę uspokoiłam psychikę twardnienia też przy okazji przystopowały.

Ja jestem straszna panikara stres i nerwy na pierwszym miejscu ale jak się uspokoić ??

Co do bakterii to w poniedziałek miałam robione badani moczu i krwi i wszystko ok.

Już panikuje ze urodzę zaraz przeżyte twardnienia. Wcześniej je tez miałam ale później miałam trochę spokoju i teraz znowu...
 
U mnie w szpitalu też dziś była ryba tzn. jakieś 70% panierki plus ryba;)
Odszedł mi czop śluzowy (okropne), skurczy brak. Modlę się żeby wytrzymać do poniedziałku bo wtedy jak sytuacja będzie stabilna to określą mi termin cesarki.
 
U mnie w szpitalu też dziś była ryba tzn. jakieś 70% panierki plus ryba;)
Odszedł mi czop śluzowy (okropne), skurczy brak. Modlę się żeby wytrzymać do poniedziałku bo wtedy jak sytuacja będzie stabilna to określą mi termin cesarki.
A ja właśnie w ogóle upławów nie mam nawet, czopu brak na razie
 
Ja jestem straszna panikara stres i nerwy na pierwszym miejscu ale jak się uspokoić ??

Co do bakterii to w poniedziałek miałam robione badani moczu i krwi i wszystko ok.

Już panikuje ze urodzę zaraz przeżyte twardnienia. Wcześniej je tez miałam ale później miałam trochę spokoju i teraz znowu...
U mnie stres pochodził ze straszliwej tokofobii, psychiatra pomógł. A były momenty, że brzuch miałam twardy co chwilę, od 20go tygodnia, a jednak nadal w dwupaku ;)
 
reklama
Ja jestem straszna panikara stres i nerwy na pierwszym miejscu ale jak się uspokoić ??

Co do bakterii to w poniedziałek miałam robione badani moczu i krwi i wszystko ok.

Już panikuje ze urodzę zaraz przeżyte twardnienia. Wcześniej je tez miałam ale później miałam trochę spokoju i teraz znowu...
Chodzi mi o posiew moczu, z szyjki i wymaz z pochwy. Wazne badania
 
Do góry