reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jade do Rudy. Nie bardzo mi zależy na sposobie porodu. Stresuje się tym ze Zuza ma hipotrofie. Jest mi niedobrze, chce mi sie płakać ale nic to nie pomoze wiec biore sie w garsc.
 
@Zzzzzz sciskam i mocno trzymam kciuki!! :)
Dziewczyny a mi gbs wyszedł dodatni, szyjka sie cyrkuluje do porodu tak mi ginek powiedział cokolwiek to znaczy, ale o czopie ani widu ani słychu. Natomiast tak mi brzuch staje że zaraz mi pęknie :p i mam pytanie dla wieloródek- czy jak sie zblizał poród to ruchy sie uspokajały? Bo ja od wczoraj mam chyba skurcze, sama dobrze nie wiem ale boli mnie czasami tak ze stac nie umiem, a dziś doszło mi takie jakies dziwne uczucie w pochwie, jakies napieranie ze tez mnie czasem zegnie w pół i zdycham ?! Oj jest coraz ciezej :(
 
@Zzzzzz sciskam i mocno trzymam kciuki!! :)
Dziewczyny a mi gbs wyszedł dodatni, szyjka sie cyrkuluje do porodu tak mi ginek powiedział cokolwiek to znaczy, ale o czopie ani widu ani słychu. Natomiast tak mi brzuch staje że zaraz mi pęknie :p i mam pytanie dla wieloródek- czy jak sie zblizał poród to ruchy sie uspokajały? Bo ja od wczoraj mam chyba skurcze, sama dobrze nie wiem ale boli mnie czasami tak ze stac nie umiem, a dziś doszło mi takie jakies dziwne uczucie w pochwie, jakies napieranie ze tez mnie czasem zegnie w pół i zdycham ?! Oj jest coraz ciezej :(
Też tak mam, ruchy są inne zupełnie i zastanawiam się czy to nadal ruchy czy skurcze. A brzuch mam już nisko bardzo.

@Zzzzzz trzymam kciuki! Daj znać jak będziesz mogła
 
O rany, @Zzzzzz trzymam za Was mocno kciuki. Mierzona na tym samym aparacie co zawsze? Nie martw się, i tak już ładnie urosła. Dawaj znać, jakie wieści.
 
Dzięki za wsparcie dziewczyny :) no generalnie wygląda to tak ze Zuza się faktycznie zatrzymala na poziomie 2380gram. Niby dobrze sobie radzi. Dowiedziałam się tyle ze posiedze tu do porodu. Nie wiem jaki poród miec będę i kiedy to nastąpi. Pewnie ordynator zadecyduje. Poki co nie spie bo mam strasznie niewygodne łóżko. Bola mnie cale żebra od lezenia i umieram z głoduuuuu.
 
@Zzzzzz lezalam z dziewczyną której mala wazyla 500g w 27tc. Ma zostac juz do konca ciazy w szpitalu na rozbujanie wzrostu podawali jej kroplowke z magnezem. Wiec moze u Ciebie tez cos zaradza. Powodzenia trzymam kciuki
 
reklama
Dzięki za wsparcie dziewczyny :) no generalnie wygląda to tak ze Zuza się faktycznie zatrzymala na poziomie 2380gram. Niby dobrze sobie radzi. Dowiedziałam się tyle ze posiedze tu do porodu. Nie wiem jaki poród miec będę i kiedy to nastąpi. Pewnie ordynator zadecyduje. Poki co nie spie bo mam strasznie niewygodne łóżko. Bola mnie cale żebra od lezenia i umieram z głoduuuuu.
Trzymam kciuki!
 
Do góry