reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

[GROUP=]
@Zzzzzz to normalne co się z Tobą dzieje w końcu zmieni się cały świat:)
Idę 20 lutego na zdjęcie szwu- będzie w narkozie. Mam rozwarcie na ok 1 cm. Chciałabym już mieć to za sobą tak się boję.
Ola też mam rozwarcie ale ono juz tak sie za mna miesiac ciągnie. Niech pociagnie jeszcze 2 tygodnie. A na kiedy masz termin?
[/GROUP]
 
reklama
Dziewczyny prosze módlcie sie , trzymajcie kciuki co kto moze... szyjka znow krotsza... lejek coraz wiekszy... niech Stas i Amelka zostana z nami... a ja leze do gory nogami, dostaje magnez i czekam na decyzje profesora jutro. Poki co niby nie ma najgorzej ale jednak cos sie dzieje.. wiec ciezko mowic czy to niewydolnosc czy infekcja
Trzymam kciuki! Na kiedy ty masz termin?
 
Oczekująca ja miałam zakładany szew w 21tc. Jednego dnia w poniedziałek szyjka miała 12mm, a w czwartek jak przyjechałam z wynikiem wymazu to miała 2mm. Zakładany szew w poniedziałek już na rozwarciu bez jakichkolwiek tabletek przed założeniem, wiec trzeba być dobrem myśli!
 
Oczekująca ja miałam zakładany szew w 21tc. Jednego dnia w poniedziałek szyjka miała 12mm, a w czwartek jak przyjechałam z wynikiem wymazu to miała 2mm. Zakładany szew w poniedziałek już na rozwarciu bez jakichkolwiek tabletek przed założeniem, wiec trzeba być dobrem myśli!
A teraz ktory tc? Mialas tez bole?
 
reklama
A teraz ktory tc? Mialas tez bole?

Teraz mam 28tc, ale w poniedziałek szew miałam zakładany jeszcze raz bo tamten z prawej strony zaczął się zsuwać wiec woleli założyć jeszcze raz. Przed pierwszym założeniem miałam bóle w pachwinach ale każdy mówił ze to normalne bo powiększa się macica. Ordynator mi powiedział ze mam bardzo miękka szyjkę co jest dziwne bo to pierwsza ciąża no ale czasami tak się zdaza
 
Do góry