reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie w szpitalu jest podobnie. Śniadanie 8.30 obiad 12 a kolacja 16. Wiec cos pozabieram tym bardziej ze po cc nie będę w stanie chodzic po sklepikach szpitalnych. W najgorszym wypadku spadnie mi troche dupa po porodzie. Bardziej przezywam rozlake. Juz mi na sama myśl lzy naplywaja.
 
reklama
Dziewczyny prosze módlcie sie , trzymajcie kciuki co kto moze... szyjka znow krotsza... lejek coraz wiekszy... niech Stas i Amelka zostana z nami... a ja leze do gory nogami, dostaje magnez i czekam na decyzje profesora jutro. Poki co niby nie ma najgorzej ale jednak cos sie dzieje.. wiec ciezko mowic czy to niewydolnosc czy infekcja
 
@Oczekujaca123 trzymam mocno kciuki i pomodle sie. Sluchaj jakie masz crp i leukocyty? Zrobili Ci badanie krwi?? Moze to infekcja powoduje jej skracanie. Przeciez badanie krwi w jeden dzien jest wynik. Mogliby dac antybiotyk profilaktycznie tak jak mi dawali.
 
@Oczekujaca123 trzymam mocno kciuki i pomodle sie. Sluchaj jakie masz crp i leukocyty? Zrobili Ci badanie krwi?? Moze to infekcja powoduje jej skracanie. Przeciez badanie krwi w jeden dzien jest wynik. Mogliby dac antybiotyk profilaktycznie tak jak mi dawali.
3 raz mialam badane ju CrP w ciagu 2 tyg. Zawsze wychodzi miedzy 4a5 leukocyty tez w normoe dzis nie wiem jakke dokladnie wyniki bo nic do mnie nie dociera ale mama gadala lekarzem nie ma podstaw do antybiotyku z wynikow krwi jest ok. Jutro dopytam.profesora jak te wyniki
 
@Oczekujaca123 3mam kciuku zeby jutro założyli szew ekspresyjne. Tymczasem nawet jedz na leżąco.
@Naysan moja mama robila i ja właśnie nie wiem czy muszę. Zapytam się onkologa w kwietniu.

Dzis mam gorszy dzień jakoś tak. Przez 2 godziny rozmawialam z polozna o porodzie. Cos jej się znowu ktg nie podoba, wiec jutro znowu jadę powtarzać. Mam taki dziwny stan niby chcę żeby to był koniec ale czy ja sobie poradze? Macie takie mysli?
Wiem grzeszę pisząc w ten sposób ale niestety moja huśtawka nastrojów robi swoje.
Jeszcze mówię do M : , sluchaj ten porod to jednak poważna sprawa. Chyba bedzie bolec' na co on , weź przestań tylko dziecko wychodzi'. Nosz k***a jak on ma grype to słuchajcie koniec świata ale jak ja mam rodzic to lajcik.
 
@Oczekujaca123 no to jakby nie bylo infekcji to wychodzi na to ze masz typowa niewydolnosc szyjki. Tak jak zzz mowi jedz nawet na lezaco. Ja w szpitalu mowilam z obsługi to mi Panie podawaly albo koleżanki z pokoju nie wstawalam prawie w ogole. Tylko do wc. Nogi do gory wraz z pupa i proś o szew.
 
Dziewczyny prosze módlcie sie , trzymajcie kciuki co kto moze... szyjka znow krotsza... lejek coraz wiekszy... niech Stas i Amelka zostana z nami... a ja leze do gory nogami, dostaje magnez i czekam na decyzje profesora jutro. Poki co niby nie ma najgorzej ale jednak cos sie dzieje.. wiec ciezko mowic czy to niewydolnosc czy infekcja
Trzymam kciuki najmocniej jak potrafię! Pomodle się za Was. Niech Ci zakładają ten szew bo Ty już robisz co powinnaś.
 
reklama
@Zzzzzz to normalne co się z Tobą dzieje w końcu zmieni się cały świat:)
Idę 20 lutego na zdjęcie szwu- będzie w narkozie. Mam rozwarcie na ok 1 cm. Chciałabym już mieć to za sobą tak się boję.
 
Do góry