reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja mam chyba jakieś skurcze. Brzuch od wczoraj twardy i mam takie bole miesiaczkowe co jskis czas, trzymaja mnie około 5 min, teraz się skupie i zobacze z jaka czestotliwoscia się pojawiaja. W nocy czulam i rano tez jeden mialam, ale nie odmierzylam co ile sa.
Nawet głowę juz umylam hehe
Oooo super! Ej jest chyba jakas aplikacja do mierzenia skurczy. Chyba poszukam dziś
 
reklama
Cześć! Ja jestem w 15tc. Lecze się na zakażenie e.coli. Wczoraj brzuch zrobił się twardy i mialam takie napinanie co chwila, no i ból. Pojechałam na SOR (pominę fakt, że 4h czekałam aż p.doktor z SOR postanowi mnie wysłać na ginekologie). Na ginekologii dowiedziałam się, że łożysko jest z przodu i dolny biegun dochodzi do UW. Mam też podejrzenie cukrzycy ciążowej. Moja doktor stwierdzi, że takie umiejscowienie łożyska nie daje objawów takich jak moje... Oczywiście duphaston, no spa, magnez i leżenie. Ktoś miał coś podobnego? Dzidziak zdrowy, ale wielkościowo na 14 tygodni.
 
Dziewczyny dziwne mam okropne mdlosci..i odruchy wymiotne. Ciekawe od czego. Stworzylam plan porodu pod cc.
 
Ja mam chyba jakieś skurcze. Brzuch od wczoraj twardy i mam takie bole miesiaczkowe co jskis czas, trzymaja mnie około 5 min, teraz się skupie i zobacze z jaka czestotliwoscia się pojawiaja. W nocy czulam i rano tez jeden mialam, ale nie odmierzylam co ile sa.
Nawet głowę juz umylam hehe
Kleo który u Ciebie tydzień teraz?
 
Kleo moze cos sie zaczyna. Ja mam jutro 38 tc. Masakra modle sie zeby sciagneli szew i doszło do porodu. Mam juz dosc.
 
@Zzzzzz tu obchody sa ok 11 [emoji14]
No wiec juz po. Niestety cos sie tam hoduje w ciemno nie beda podwac antybootyku bo jest tyle opcji, ze boja sie ze jak teraz podadza to yen docelowy potem nie zadziala. Szyjka nie jest w najgorszym stanie u mnie duzym ryzykiem sa skurcze ktore beda wyciszac magnezem. Mam wpisany magnez we wlewie ciaglym i 3x2mg relanium. No i leze z tylkiem u gory z nadzieja ze do soboty sie wszystko wyhoduje i dostane antybiotyk.
 
Oczekujaca, jak ja byłam w szpitalu, bo pojawily sie skurcze w 24tc i miałam podwyższone crp to to chciałam zeby cos mi znaleźli, jakas bakterie czy cokolwiek, zeby wiedzieli co mi podać, aby opanowac sytuację. Ale niestety okazało sie, ze crp pierwszy wnik zrobilam w pryw. lab. i nie byl wiarygodny, bo jak w szpitalu mi zrobili w tym samym dniu to crp bylo w normie. Takze u mnie niczego sie nie doszukali. Dostawalm magnez i jakos wszystko wrocilo do normy.
Takze lepiej nic pochopnie nie podawać, niech lekarze beda pewni co sie dzieje i wtedy wlasciwie zareaguja. A szyjke masz mierzona, to kontroluja sytuacje.
Jestes dzielna, lez wytrwale:-)
 
reklama
Basia i Zzzzz jutro Wasz wielki dzien. Ciekawe co z tego wyjdzie i kiedy?
Ja sie bardzo boje porodu, ale z drugiej strony chcialabym byc juz po wszystkim i wiedziec, ze synek jest zdrowy.
 
Do góry