reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Teraz mam 28tc, ale w poniedziałek szew miałam zakładany jeszcze raz bo tamten z prawej strony zaczął się zsuwać wiec woleli założyć jeszcze raz. Przed pierwszym założeniem miałam bóle w pachwinach ale każdy mówił ze to normalne bo powiększa się macica. Ordynator mi powiedział ze mam bardzo miękka szyjkę co jest dziwne bo to pierwsza ciąża no ale czasami tak się zdaza
Trzymam kciuki za Ciebie abys dotrwala.
Dzięki za dodanie nadziei :)
 
reklama
[GROUP=]

Ola też mam rozwarcie ale ono juz tak sie za mna miesiac ciągnie. Niech pociagnie jeszcze 2 tygodnie. A na kiedy masz termin?
[/GROUP]
na 16 marca ale nie dotrwam do tego terminu raczej... Moja lek. zapewnia mnie, że zrobi mi cc. Nie ustaliła mi jednak jeszcze terminu- mamy zobaczyć jak się sytuacja rozwinie po zdjęciu szwu (to będzie 36+3) Wolałabym już wiedzieć na 100% kiedy to będzie. Może to głupie ale boję się, że dojdzie do akcji porodowej zaraz po zdjęciu szwu.
 
na 16 marca ale nie dotrwam do tego terminu raczej... Moja lek. zapewnia mnie, że zrobi mi cc. Nie ustaliła mi jednak jeszcze terminu- mamy zobaczyć jak się sytuacja rozwinie po zdjęciu szwu (to będzie 36+3) Wolałabym już wiedzieć na 100% kiedy to będzie. Może to głupie ale boję się, że dojdzie do akcji porodowej zaraz po zdjęciu szwu.
A czemu masz wskazania do cc?
 
A czemu masz wskazania do cc?
Tylko stan po 1 cc. Ja trochę też na to naciskam. Lekarze mówią, że jak raz było tak, że nie dałam rady urodzić naturalnie ( duże dziecko) to teraz też tak może być. Wiem, że to poważna operacja ale łatwiej mi będzie to znieść niż wymęczyć się a potem i tak przejść cięcie. Boję się też pęknięcia blizny na macicy.
 
@olamakota zostawia Cie w szpitalu po zdjeciu szwu jak masz wskazanie do cc. Tak jak ze mna robia.
Mam nadzieję, że tak będzie chociaż jeśli szew ściągną mi 36+3 to pewnie jak nic się nie będzie działo to czeka mnie jakieś 2 tyg. pobytu. O a tam warunki lokalowe są straszne. Łazienka na korytarzu bez zamków, brak klamek w oknach więc zaduch. Jak ktoś ma skłonności do infekcji to nie trudno coś złapać.
 
Dziewczyny damy rade, pociągniemy po mistrzowsku tę ostatnią prostą. Tyle co przeszlysmy, kto jak nie My:-)
 
reklama
Ja mam chyba jakieś skurcze. Brzuch od wczoraj twardy i mam takie bole miesiaczkowe co jskis czas, trzymaja mnie około 5 min, teraz się skupie i zobacze z jaka czestotliwoscia się pojawiaja. W nocy czulam i rano tez jeden mialam, ale nie odmierzylam co ile sa.
Nawet głowę juz umylam hehe
 
Do góry