reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Oillan tego w składzie nie ma. Dobry tez jest emolium.
Ja uzywam to co uzywalam z corka..mam wszystko spr. Do pupy na razie waciki i woda. Zabezpieczenie alantan plus zielony. Jakby bylo odparzenie to sudocrem. Chcoiaz przy alantanie prawie sie nie zdarzalo. Witamina d juz kupiona. Zestaw donpaznokci niezbedny. Czyscik do dziasel. Szczotka do wlosow.
 
reklama
A dziewczyny w którym tygodniu zaczynalyscie kupować wyprawkę dla dziecka?
Ciuchy zaczelam juz jakos ok 20 tc. Byly wyprzedaze czy cos na grupie uzywane sie udalo to bralam. Mam w donu corke teraz chlopak wiec wszystkie ciuchy do wymiany byly. A wyprawke z kosmetyków itp kupowlam juz w grudniu czyli ok 30 tc. Bo sie balam ze jak cos sie stanie zostane bez niczego..teraz juz wszytsko czeka na Małego.
 
A na jaki rozmiar kupujesz? Bo ja nie mam pojęcia, pierwsze dziecko i nie wiem jak się do tego zabrać... myślałam żeby za miesiąc zacząć kompletować wszystko
 
Ja kupilam 50/56 i je wypralam. A 62 juz troche tez mam i czekaja na pranie. Moja corka ur sie 57 cm i mieściła sie w tw najmniejsze wiec mam nadzieję ze bedzie ok. Z reszta do terminu nie donosze a bedzie raczej szybciej.
 
Oillan tego w składzie nie ma. Dobry tez jest emolium.
Ja uzywam to co uzywalam z corka..mam wszystko spr. Do pupy na razie waciki i woda. Zabezpieczenie alantan plus zielony. Jakby bylo odparzenie to sudocrem. Chcoiaz przy alantanie prawie sie nie zdarzalo. Witamina d juz kupiona. Zestaw donpaznokci niezbedny. Czyscik do dziasel. Szczotka do wlosow.
Faktycznie, jest ok ten Oilan. Też szukam czegoś dobrego do kąpieli bo pamiętam, że jak synek wrócił ze szpitala to był taki suchy, że aż się z niego sypało. Już nie pamiętam co wtedy pomogło, chyba coś z olejem konopnym.
Tu dziewczyny pisały coś o oleju migdałowym - tylko nie pamiętam czy chodzi o czysty olej 100% czy jakiś kosmetyk z olejem w składzie.
 

Załączniki

  • 80344AD1-DB1C-47A7-A6E7-7249B7F74EA0.png
    80344AD1-DB1C-47A7-A6E7-7249B7F74EA0.png
    52,1 KB · Wyświetleń: 47
  • 8934CBEE-24C0-423D-A3FA-995A77A7EB09.png
    8934CBEE-24C0-423D-A3FA-995A77A7EB09.png
    86 KB · Wyświetleń: 44
Ja bede prosila w szpitalu by nie myli malego po porodzie. Wykapie gdzies dop po 5 dniach. Mowia ze bardzo dobra jest maz poporodowa dla skory i na alergie.
 
Ja bede prosila w szpitalu by nie myli malego po porodzie. Wykapie gdzies dop po 5 dniach. Mowia ze bardzo dobra jest maz poporodowa dla skory i na alergie.
Owszem najlepsza dla dziecka jest ten śluz poporodowy, pod warunkiem, że dziecko przychodzi na świat sn. Nasze dzieciaki po cc nie mają tego zabezpieczenia
 
reklama
Owszem najlepsza dla dziecka jest ten śluz poporodowy, pod warunkiem, że dziecko przychodzi na świat sn. Nasze dzieciaki po cc nie mają tego zabezpieczenia
Chyba nie. Z tym sie nie zgodze. Bo maz ma dziecko z wod plodowych..tu nie mowie o bakteriach z pochwy. Mowie o wodach w ktoeych plywa cała ciaze i one chronia dziecko..
 
Do góry