reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny ja juz po. Niemiłosiernie boli brzuch jak na miesiaczke. Ttoche tym sie martwie ale mówią ze bedzie bolec. Przed sie poplakalam..tam sie balam teraz byle szew sie.przyjal.
Baśka dobrze, że już po wszystkim:-) Są lekarze przy Tobie, pielęgniarki nie martw się, nie jesteś sama, teraz to już tylko musi być dobrze:-*
 
Dziewczyny ja juz po. Niemiłosiernie boli brzuch jak na miesiaczke. Ttoche tym sie martwie ale mówią ze bedzie bolec. Przed sie poplakalam..tam sie balam teraz byle szew sie.przyjal.

Brzuch zaraz po boli.. czy dostałaś paracetamol w kroplówce ?
Pamietam ze mi bardzo pomógł po zabiegu a pózniej juz potrzeby nie było brania leku przeciwbólowego..
Ja również płakałam przed... to normalne stres itd pamietam ze wszyscy mnie próbowali uspokoić i zapewniali ze wszystko bedzie dobrze ale to było silniejsze i nie potrafiłam zapanować nad tym..
Pamiętaj po co to wszystko robisz, czeka Cię najwspanialsza nagroda.. teraz juz bedzie wszystko dobrze!
 
Zszywal mnie moj lekarz. Bardzo sie ciesze ze dotrwalam i udalo sie zszyc. Paracetamolu nie dostalam tylko kroplowke z magnezu by wyciszyc skurcze. Teraz boli lekko i nie moge sie odsikac mimo ze mma wrazenie ze mi sie chce.
Zabieg byl pod narkoza zabrali mnie jakos 8.15 bo byl to tryb pilny a ok 9 bylam juz po obudzona.

Teraz byle do przodu i donosic tego malego lobuziaka.
 
reklama
Teraz jeszcze nic nie mówili. Jak na razie przez weekend zostaje bo trzymaja po szwie a do tego czekaja na wyniki z posiewow. Chlamydia juz wykluczona. Ale wczoraj bylo crp 10 wiec cos sie dzialo i to pewnie skrocilo szyjke. Czyli powtorka z 2017.

Do toalety wstaje juz dzisiaj. I krwawienie jakies jest.
Teraz już będzie lepiej! A mówili jak po szwie? Leżenie czy można się chociaż troszkę poruszać?
 
Do góry