reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Może wy mi podpowiecie jak pobudzić laktacji po cc.Wczoraj przystąpiono mi Mała za pomocą nakładki, coś tam pociumkala i koniec. Dzisiaj wymiotuje, więc jej nie przystawilam, położna ją zabrała bo stwierdziła,że w tym stanie i tak nie dam rady sama zrobić cokolwiek przy małej. Muszę kupić te nakładki tylko nie wiem jaki rozmiar, może wy mi podpowiecie jak to się powinno dobrać?
Po co Ci nakładki? One mogą tylko przeszkodzić w rozbijaniu laktacji. Jeśli nie możesz przystawić małej, to zostaje laktator, tylko regularnie co 3 godziny. Trzymam kciuki!
 
reklama
Może wy mi podpowiecie jak pobudzić laktacji po cc.Wczoraj przystąpiono mi Mała za pomocą nakładki, coś tam pociumkala i koniec. Dzisiaj wymiotuje, więc jej nie przystawilam, położna ją zabrała bo stwierdziła,że w tym stanie i tak nie dam rady sama zrobić cokolwiek przy małej. Muszę kupić te nakładki tylko nie wiem jaki rozmiar, może wy mi podpowiecie jak to się powinno dobrać?

Ja bym zainwestowała w laktator elektryczny. Mi słabo szło z ręcznym a nawet bardzo słabo, tym bardziej nie polecam jeśli póki co mało mleka. Na nakładach niestety się nie znam.
 
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg
 

Załączniki

  • C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg
    C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg
    4,1 KB · Wyświetleń: 705
A ja w szpitalu na obserwacji na razie. 34tc. Szyjka 11mm, szew na razie na miejscu. Ktg bez skurczy, posiew pobrano leżeć i pachnieć. Na usg synek waży juz 2660g i jakby co to może się już rodzic, poradzi sobie
Eeee to wczoraj się to gorzej rysowało :D 11 mm to jeszcze kawal szyjki ;) lez tam grzecznie i nie wpychaj mi się w porodową kolejkę [emoji14]
 
reklama
Do góry