reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Miałam szyjke na 11 mm przy założonym już wcześniej szwie. Nie było skurczy żadnych ale poprzednia ciążę straciłam właśnie w 26tc dlatego podali sterydy

Rozumiem. Ja straciłam synka w 20 tygodniu. Dopytuje bo mój lekarz na początku powtarzał mi cały czas ze podamy sterydy w 25 tyg. Przed szwem w 19 tygodniu szyjka 18 mm, po szwie 25mm i cały czas tyle trzyma, obecnie 27 tydzień i lekarz zwleka narazie z ich podaniem..
 
reklama
Oj działo się. O 12 przyjęli mnie na oddział. 14.30 regularne skurcze dosyć bolesne ale wytrzymałam. Przyszła położną mnie zbadać i okazało się, że mam 8 cm rozwarcia. Podłaczyli mnie pod ktg i u małej tętna nie było. Cesarka na gwałt w narkozie to . Mała 14.58 przywitała świat z wagą 2960gram i 52 cm dostała 10 punktów.Mnie teraz bardzo boli, aż się boję co to będzie jak będą mnie pionizowac. Boje się ruszyć...
 
Oj działo się. O 12 przyjęli mnie na oddział. 14.30 regularne skurcze dosyć bolesne ale wytrzymałam. Przyszła położną mnie zbadać i okazało się, że mam 8 cm rozwarcia. Podłaczyli mnie pod ktg i u małej tętna nie było. Cesarka na gwałt w narkozie to . Mała 14.58 przywitała świat z wagą 2960gram i 52 cm dostała 10 punktów.Mnie teraz bardzo boli, aż się boję co to będzie jak będą mnie pionizowac. Boje się ruszyć...
Jaka szybką akcja! Nie bój się, pomogą ci wstać ale dopiero jak przyjdzie pora. Na razie postaraj się nie ruszać i odpocząć. Malutka piękne pomiary! Pogratulować tylko <3
 
Oj działo się. O 12 przyjęli mnie na oddział. 14.30 regularne skurcze dosyć bolesne ale wytrzymałam. Przyszła położną mnie zbadać i okazało się, że mam 8 cm rozwarcia. Podłaczyli mnie pod ktg i u małej tętna nie było. Cesarka na gwałt w narkozie to . Mała 14.58 przywitała świat z wagą 2960gram i 52 cm dostała 10 punktów.Mnie teraz bardzo boli, aż się boję co to będzie jak będą mnie pionizowac. Boje się ruszyć...

Gratuluje córeczki [emoji4]
 
Może wy mi podpowiecie jak pobudzić laktacji po cc.Wczoraj przystąpiono mi Mała za pomocą nakładki, coś tam pociumkala i koniec. Dzisiaj wymiotuje, więc jej nie przystawilam, położna ją zabrała bo stwierdziła,że w tym stanie i tak nie dam rady sama zrobić cokolwiek przy małej. Muszę kupić te nakładki tylko nie wiem jaki rozmiar, może wy mi podpowiecie jak to się powinno dobrać?
 
Może wy mi podpowiecie jak pobudzić laktacji po cc.Wczoraj przystąpiono mi Mała za pomocą nakładki, coś tam pociumkala i koniec. Dzisiaj wymiotuje, więc jej nie przystawilam, położna ją zabrała bo stwierdziła,że w tym stanie i tak nie dam rady sama zrobić cokolwiek przy małej. Muszę kupić te nakładki tylko nie wiem jaki rozmiar, może wy mi podpowiecie jak to się powinno dobrać?
 
Ja tez mialam cc i nie szlo karmienie piersia. Partner nakupowal mi przeruzne nakladki roznych firm ale najlepsza byla z NUK rozmiar "m" taka cienka i mieka . Teraz moja corcia ma 1rok i 3 miesiace i ciaga cycusia dalej . A po 1 miesiacu zycia przestalam uzywac nakladek.
 
reklama
Może wy mi podpowiecie jak pobudzić laktacji po cc.Wczoraj przystąpiono mi Mała za pomocą nakładki, coś tam pociumkala i koniec. Dzisiaj wymiotuje, więc jej nie przystawilam, położna ją zabrała bo stwierdziła,że w tym stanie i tak nie dam rady sama zrobić cokolwiek przy małej. Muszę kupić te nakładki tylko nie wiem jaki rozmiar, może wy mi podpowiecie jak to się powinno dobrać?
Wypróbuj laktator, ja zainwestowałam w elektryczny firmy Medela, ale ręczne też są dobre. Mały do 2 lat prawie cyca ssał.
Próbowałam nakładek one mi nie pomogły.
 
Do góry