reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny, a czy u Was im dalej tym więcej wydzieliny? Szczerze, to nie zwracalam na to uwagi,bo cały czas coś brałam dopochwowe. Teraz od dwóch dni odłożyłam wszystko, bo chce żeby lekarz mi pobrał powiew i widzę dużo śluzu swiecacego...
Ja od 2-3dni mam wiecej śluzu takiego raczej mleczno-zółtego, gestego i świecącego..czasami jest mniej go a czasami więcej.. nie wiem czy to tak pod koniec ciąży czy to może jakieś początki śluzu. Wcześniej takiego nie miałam:/ Może u Ciebie po odstawieniu leków trochę wiecej tego śluzu..a kiedy masz do gina?
 
reklama
@Mikasa7 @kuleczka89 u mnie też pojawiło się więcej śluzu myślałam że to norma to był 32 tydz. ale niestety lekarz stwierdził infekcję biorę macmirror czuję się po nim okropnie a kurację mam 12 dni :(
 
Ja od 2-3dni mam wiecej śluzu takiego raczej mleczno-zółtego, gestego i świecącego..czasami jest mniej go a czasami więcej.. nie wiem czy to tak pod koniec ciąży czy to może jakieś początki śluzu. Wcześniej takiego nie miałam:/ Może u Ciebie po odstawieniu leków trochę wiecej tego śluzu..a kiedy masz do gina?
No właśnie może więcej tego teraz produkowane przez hormony... wizytę mam w środę. Muszę spakować torbę bo coś czuje że będę musiała zostać na podanie sterydow:/
 
@Mikasa7 @kuleczka89 u mnie też pojawiło się więcej śluzu myślałam że to norma to był 32 tydz. ale niestety lekarz stwierdził infekcję biorę macmirror czuję się po nim okropnie a kurację mam 12 dni :(
O widzisz...No ja dopiero co odstawiłam sama nystatyna i gynalgin i też po tych lekach źle się czułam. Teoretycznie miałam brać do końca ciąży... Ale jakoś tak sama więcej decyzji podejmuje wbrew lekarzom. Tak czuje.
 
Dziewczyny, a czy u Was im dalej tym więcej wydzieliny? Szczerze, to nie zwracalam na to uwagi,bo cały czas coś brałam dopochwowe. Teraz od dwóch dni odłożyłam wszystko, bo chce żeby lekarz mi pobrał powiew i widzę dużo śluzu swiecacego...
Ja od 34tc mam troszkę więcej śluzu i lekarz stwierdzil, że to ok i nic się nie dzieje.

Co do ustawiania leków w tych wysokich tygodniach, ja miałam odstawiona no spe dosyć szybko, ale luteine i magnez mam brać aż do końca 37 tc. Stworzył, że normalnie to ustawia się w 35, ale ze względu na wagę dziecka odstawiamy później.
 
@Mikasa7 @kuleczka89 u mnie też pojawiło się więcej śluzu myślałam że to norma to był 32 tydz. ale niestety lekarz stwierdził infekcję biorę macmirror czuję się po nim okropnie a kurację mam 12 dni :(
kurcze..no ja biore leki ze wzgledu na pessar zobaczymy.. dopiero dzwonila do mnie pani z przedszkola i powiedziala, ze moj syn ma rumień zakaźny i do lekarza z nim trzeba jechać..bo panuje u nich w pezedszkolu:/ a ja ostatnio razem z nim jakos tak dziwnie sie czujemy..stany podgoraczkowe..wrocił mi ból stawu..w stopie ktory niegdyś bardzo dlugo leczyłam i wczoraj okropny ból ucha
 
Ja od 34tc mam troszkę więcej śluzu i lekarz stwierdzil, że to ok i nic się nie dzieje.

Co do ustawiania leków w tych wysokich tygodniach, ja miałam odstawiona no spe dosyć szybko, ale luteine i magnez mam brać aż do końca 37 tc. Stworzył, że normalnie to ustawia się w 35, ale ze względu na wagę dziecka odstawiamy później.
Luteiny nie odstawiłam,biorę podjezykpwo cały czas, magnez i witaminy. Odstawiłam gynalgin i nystatyne. Wydaje mi się,że muszę dac odpocząć mojej pochwie od tego wiecznego gmerania, tym bardziej,że wizyty często...
 
kurcze..no ja biore leki ze wzgledu na pessar zobaczymy.. dopiero dzwonila do mnie pani z przedszkola i powiedziala, ze moj syn ma rumień zakaźny i do lekarza z nim trzeba jechać..bo panuje u nich w pezedszkolu:/ a ja ostatnio razem z nim jakos tak dziwnie sie czujemy..stany podgoraczkowe..wrocił mi ból stawu..w stopie ktory niegdyś bardzo dlugo leczyłam i wczoraj okropny ból ucha
Kochana spokojnie, nawet jeśli coś to większość dorosłych ma przeciwciała na to. A jeśli miałabyś się zarazić to po 30 tc już praktycznie nie ma zagrożenia dla dzidzi. Ja przez miesiąc się bujalam między dziećmi mojej siostry, bo najpierw jedno złapało ten rumien, potem drugie. Później myślałam,że mój młody to od nich złapał. Ale żadne z nas tego nie miało na szczęście. U dorosłych ponoć częściej objawia się jakimiś bólami stawowymi.
 
reklama
@Mikasa7 @kuleczka89 u mnie też pojawiło się więcej śluzu myślałam że to norma to był 32 tydz. ale niestety lekarz stwierdził infekcję biorę macmirror czuję się po nim okropnie a kurację mam 12 dni :(

A mogłabyś napisać co sie takiego dzieje u Ciebie po macmirrorze ze czujesz sie okropnie ?
Ja biorę macmirror zapobiegawczo przy szwie (posiew czysty) co drugi dzień i właśnie drugie opakowanie 12 sztuk zaczynam..
 
Do góry