reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Witaj. Trzymaj się dzielnie my tu wszystkie doskonale Cię rozumiemy. 30 tc to już ostatnia prosta przed Tobą. Daj znać jakie wieści po środowej wizycie.
Mam nadzieję, że do tego czasu nie spanikuje i nie polecę na ip. Dodatkowo przypaletalo się rozejście spojenia łonowego, także kwicze z bólu
 
reklama
Kochana spokojnie, nawet jeśli coś to większość dorosłych ma przeciwciała na to. A jeśli miałabyś się zarazić to po 30 tc już praktycznie nie ma zagrożenia dla dzidzi. Ja przez miesiąc się bujalam między dziećmi mojej siostry, bo najpierw jedno złapało ten rumien, potem drugie. Później myślałam,że mój młody to od nich złapał. Ale żadne z nas tego nie miało na szczęście. U dorosłych ponoć częściej objawia się jakimiś bólami stawowymi.
Właśnie pamietam ze pisałaś o tym..kurde ale ja od 3 dni mam właśnie bóle stawów zwlaszcza jednego w stopie co kiedys bardzo dlugo leczylam bo takie zapalenie bylo..no i bóle glowy, ucha..kurde oby to tylko zbieg okoliczności był i jakies zwykle przeziebienie lub oslabienie:/ a robilas jakies badania wtedy? co mowił lekarz? dzięki Ci bardzo za pocieszenie:* staram sie byc dobrej mysli:)
 
Mam nadzieję, że do tego czasu nie spanikuje i nie polecę na ip. Dodatkowo przypaletalo się rozejście spojenia łonowego, także kwicze z bólu
o matkoo..to ponoć strasznie boli..mnie nie trzeba rozejścia a zwijałam się z bólu..bardzo współczuję. A co lekarz na to? jak to leczyć? to u Ciebie poród sn chyba niemożliwy? trzymam mocno kciuki za Ciebie:)
 
o matkoo..to ponoć strasznie boli..mnie nie trzeba rozejścia a zwijałam się z bólu..bardzo współczuję. A co lekarz na to? jak to leczyć? to u Ciebie poród sn chyba niemożliwy? trzymam mocno kciuki za Ciebie:)
No boli dość mocno. Na chwilę obecną poród sn jeszcze nie jest wykluczony, jeśli spojenie rozejdzie się bardziej - wtedy ortopeda zadecyduje. Oby nie, bo nie wyobrażam sobie CC. Leczenie... No cóż. Tejping, pas ortopedyczny na miednicę i leżing. Zero schylania, dźwigania, jak najmniej chodzenia i stania. No i Apap przeciwbólowo [emoji14]
 
No boli dość mocno. Na chwilę obecną poród sn jeszcze nie jest wykluczony, jeśli spojenie rozejdzie się bardziej - wtedy ortopeda zadecyduje. Oby nie, bo nie wyobrażam sobie CC. Leczenie... No cóż. Tejping, pas ortopedyczny na miednicę i leżing. Zero schylania, dźwigania, jak najmniej chodzenia i stania. No i Apap przeciwbólowo [emoji14]
oj to kiepsko..wspolczuje..a po czym u Ciebie lekarz stwierdził ze jest rozejście spojenia? to uwazaj na siebie i na pewno będzie wszystko ok:)
 
Hej !)
Dziś na 16 mam wizytę ,pewnie zdejmie krazek , 37+5 ciekawe ile wytrzymała bez niego ?
W koncu byk że mną 18 tyg ,:szok:

Jestem w tym samym tyg i dniu co Ty :) tylko bez krążka ani szwu, po ostatniej wizycie jestem już przygotowana na wszystko, szyjki praktycznie nie mam i rozwarcie na opuszek ... Moja małą czuje już praktycznie w pachwinach, mówiła w czwartek moja lakarka że poród będzie do 10 dni. Trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie dziewczyny leżące i zaczynające leżeć :) trzymajcie się i wierzcie że będzie dobrze
 
Właśnie pamietam ze pisałaś o tym..kurde ale ja od 3 dni mam właśnie bóle stawów zwlaszcza jednego w stopie co kiedys bardzo dlugo leczylam bo takie zapalenie bylo..no i bóle glowy, ucha..kurde oby to tylko zbieg okoliczności był i jakies zwykle przeziebienie lub oslabienie:/ a robilas jakies badania wtedy? co mowił lekarz? dzięki Ci bardzo za pocieszenie:* staram sie byc dobrej mysli:)
Chciałam zrobić badanie czy mam przeciwciała, to jest na parwowirusa B19, jakoś tak,ale u mnie w laboratorium nie robią. Lekarzowi koniec końców zapomniałam powiedzieć. Ale Ty powiedz skoro coś podejrzewasz...trzymam kciuki,żeby było ok:*:*:*
 
Jestem w tym samym tyg i dniu co Ty :) tylko bez krążka ani szwu, po ostatniej wizycie jestem już przygotowana na wszystko, szyjki praktycznie nie mam i rozwarcie na opuszek ... Moja małą czuje już praktycznie w pachwinach, mówiła w czwartek moja lakarka że poród będzie do 10 dni. Trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie dziewczyny leżące i zaczynające leżeć :) trzymajcie się i wierzcie że będzie dobrze
Daj koniecznie znać jak się zacznie cos dziac :)
 
reklama
Chciałam zrobić badanie czy mam przeciwciała, to jest na parwowirusa B19, jakoś tak,ale u mnie w laboratorium nie robią. Lekarzowi koniec końców zapomniałam powiedzieć. Ale Ty powiedz skoro coś podejrzewasz...trzymam kciuki,żeby było ok:*:*:*
kurcze..no zobsczymy i tak tego nie da sie leczyć, mąż byl u rodzinnego z synem i mowil ze ja w ciąży i czy cos mamy robić, leczyć czy co to powiedziala ze dla mnie nie ma żadnego zagrożenia i zeby sie nie martwić a te bóle to poprostu co innego..no i nie wiem, zrobilabym badania ale one kosztują 140zl i ponoc bardzo dlugo sie czeka, nie wiem czy jest sens skoro nic na to nie mozna poradzić.. Pójdę chyba do rodzinnego mojego ogolnie z tymi stawami bo na bank mam zapalenie w stopie i tak miałam iść i jeszcze porozmawiam.
 
Do góry