reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mogę się przywitać i dołączyć? Stan na dzień dzisiejszy to: 30 t.c., szyjka miękka ok 2 cm, młody próbuje się wstawic w kanał. Skurcze bolesne, ale nieregularne. Brzuch przy kolanach, nastrój podły. Zaczęło się tydzień temu, w środę lekarz stwierdził co wyżej, a w nadchodzącą środę kontrola, czy nie jest gorzej.
 
U mnie dzisiaj tak samo. Co chwilę coś kłuje na dole, Mały się rozpycha. I też się zastanawiam czy na pewno wszystko w porządku. Który tydzień u Ciebie?
34+5 Wizyta we wtorek. Dobrze, że te wizyty mam teraz co tydzień to tak się trochę bezpieczniej czuję, że jakby było coś nie tak do doktor zauważy. Ciekawe czy da mi skierowanie na usg(brak aparatu do usg w gabinecie). chciałbym wiedzieć ile Malutka waży.
 
Ja też się codziennie modlę :) i będzie co ma być. Myślę że tak do końca nie mamy wpływu na to kiedy nasze dziecięta będą chciały ujrzec światło dzienne. Co najwyżej póki co nie mam zamiaru pomagać w tym małej i będę jak najwięcej leżeć, przynajmniej jeszcze przez tydzień jak się uda
Ja też modlę się - Nowenną Pompejańską i do Św. Dominika. To daje mi dużo siły.
 
Mogę się przywitać i dołączyć? Stan na dzień dzisiejszy to: 30 t.c., szyjka miękka ok 2 cm, młody próbuje się wstawic w kanał. Skurcze bolesne, ale nieregularne. Brzuch przy kolanach, nastrój podły. Zaczęło się tydzień temu, w środę lekarz stwierdził co wyżej, a w nadchodzącą środę kontrola, czy nie jest gorzej.
Witaj. Trzymaj się dzielnie my tu wszystkie doskonale Cię rozumiemy. 30 tc to już ostatnia prosta przed Tobą. Daj znać jakie wieści po środowej wizycie.
 
Dziewczyny, a czy u Was im dalej tym więcej wydzieliny? Szczerze, to nie zwracalam na to uwagi,bo cały czas coś brałam dopochwowe. Teraz od dwóch dni odłożyłam wszystko, bo chce żeby lekarz mi pobrał powiew i widzę dużo śluzu swiecacego...
 
reklama
Dziewczyny, a czy u Was im dalej tym więcej wydzieliny? Szczerze, to nie zwracalam na to uwagi,bo cały czas coś brałam dopochwowe. Teraz od dwóch dni odłożyłam wszystko, bo chce żeby lekarz mi pobrał powiew i widzę dużo śluzu swiecacego...
Ja też tak mam śluz się pojawił po założeniu. Widzę to mimo aplikowanych leków.
 
Do góry