reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@Supermami daj znać co tam u Ciebie ?

Hej dziewczynki ;)
U mnie dziś zaczynam 37 i oby wytrzymać te 7 dni !!!
Hej dawno mnie tu nie bylo. Wow juz jestes bezpieczna, gratuluje a pamietam jak nam zazdrościlas ze my juz a u Ciebie jeszcze tyle tygodni[emoji6] kurde ten czas tak szybko leci...teraz dla mnie za szybko moja gwiazda ma juz 10 tygodni, wazy 6kg i mozna z nia"pogadac"[emoji6].
Pozdrawiam i zycze zeby Wasze ciaze zakonczyly sie w bezpiecznym momencie. Pamietam moje odliczania od 20 tc...to byla wiecznosc.
 
Hej dawno mnie tu nie bylo. Wow juz jestes bezpieczna, gratuluje a pamietam jak nam zazdrościlas ze my juz a u Ciebie jeszcze tyle tygodni[emoji6] kurde ten czas tak szybko leci...teraz dla mnie za szybko moja gwiazda ma juz 10 tygodni, wazy 6kg i mozna z nia"pogadac"[emoji6].
Pozdrawiam i zycze zeby Wasze ciaze zakonczyly sie w bezpiecznym momencie. Pamietam moje odliczania od 20 tc...to byla wiecznosc.
Tak dla mnie 8 tygodni które mnie czeka to wieczność właśnie.
 
Hej dawno mnie tu nie bylo. Wow juz jestes bezpieczna, gratuluje a pamietam jak nam zazdrościlas ze my juz a u Ciebie jeszcze tyle tygodni[emoji6] kurde ten czas tak szybko leci...teraz dla mnie za szybko moja gwiazda ma juz 10 tygodni, wazy 6kg i mozna z nia"pogadac"[emoji6].
Pozdrawiam i zycze zeby Wasze ciaze zakonczyly sie w bezpiecznym momencie. Pamietam moje odliczania od 20 tc...to byla wiecznosc.
Hej ;)
Jejku już 10 tyg ma ,szybko zleciało ;)
Tak ja już 36+2 i troszkę odetchnęłam choć bardzo bym chciała jeszcze te 5 dni wytrzymać
Ale strach o każdy dzień był wielki
Synka urodziłam w równym 36 także teraz jestem już dwa dni do przodu ,niech posiedzi jeszcze w brzuszku i nabierze ciałka
 
Hej dziewczyny, a mnie znów boli spojenie i krocze..i okropnie się boje..w poniedziałek lekarz zobaczymy co mi powie..mialam byc w tamtym tyg..ale nie miałam jak pojechać:/
 
Ech...Nie wiem kurde. Miałam nie czytać "internetow"...Ale wszędzie piszą że te bóle miesiaczkowe zwiastuja poród... strasznie się martwię. Dziś 31+0. Ból miesiaczkowe prawie ciągły... W środę byłam na wizycie. I było w miarę ok. Odnoszę wrażenie że te bóle mam od wizyty tydzień temu kiedy zmieniłam luteine z dopochwowej na podjezykowa...
 
Ech...Nie wiem kurde. Miałam nie czytać "internetow"...Ale wszędzie piszą że te bóle miesiaczkowe zwiastuja poród... strasznie się martwię. Dziś 31+0. Ból miesiaczkowe prawie ciągły... W środę byłam na wizycie. I było w miarę ok. Odnoszę wrażenie że te bóle mam od wizyty tydzień temu kiedy zmieniłam luteine z dopochwowej na podjezykowa...
Spróbuj wziasc nospe ,mnie jak takie boje dopadały to bralam
 
reklama
Pytanie do dziewczyn które są w 35/36/37 tc czy zmieniła Wam się jakoś wydzielina z pochwy? Bo zauważyłam że jest jej dużo i ma postać białej galaretki... Nie wiem co o tym myśleć czemu ta wizyta dopiero za tydzień :/
 
Do góry