reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
No ja się teraz ciesze z każdego dnia. Ale marzy mi się dorwać chociaż do 36 tygodnia, czyli jeszcze 2 tygodnie. My póki co mamy kupiony fotelik do samochodu.... Dzisiaj przyszło troszkę ubranek z reservrd i trochę humor mi się poprawił bo są naprawdę ladne. Ale jeszcze sporo muszę kupić tylko dlaczego to wsztstko tyle kosztuje! Wrzucam do koszyka kilka sztuk i robi się 200-300 zł za krople w morzu. Kupowalyscie moze cos z textil marketu ? Bo ceny tam są dosc niskie ale trochę się boję ze to zwykły szmelc. A jakieś fajne kocyki, rożki czy Otulacze może mi polecicie? Bo mnie w tych zakupach najbardziej przeraza ilosc tego..... Chce kupić np. kocyk, wchodzę na smyka a tam do wyboru setka .... I jak tu wybrać?
Jak tyle udało się wytrwać to dasz radę do terminu :)
U mnie szyjka taka marna że ja już wszystko mam :p wolę być zabezpieczona w razie W...
Ja jeżeli chodzi o ciuszki to kupiłam dużo przez fb :)
Kupiłam jedna pake ubranek za 200 zł i druga za 60 zl i dokupilam wielopaki nowe tez przez fb za 240 zl i mam wyprawkę na najbliższe 4 miesiące ;) i przyznam że choć ubranka używane to w ogóle tego nie widać są piękne!
Kocyk taki dziergany zamówiłam z firmy effiki i tam też kupiłam super tulisia z którym najpierw mam sama spać a później maluszek podobno dziecko wtedy czuje zapach mamy i śpi spokojnie.
Wózek kupiłam od producenta - Tako i wybegocjowalam dobry rabat
Łóżeczko kupiłam tańsze, najprostsze ale za to dobry materac z pianki poliuretanowej (termoelastyczna) najlepsza ! Żadna gryka czy kokos - tam się robaki legna:no: polecam sklep fikimiki24 tam też kupiłam ochraniacz na materac i przewijaka :)
Rożek,posciel minky, pościel z wypełnieniem, rożek, motylek i kokon zamówiłam w firmie jukki oni szyja na zamówienie i można wybrać samemu wzory i kolorystykę ;)
Pieluszki tetrowe, kocyki muslinowe i otulaczyk kupiłam z firmy materhood nie są najtańsze ale jakość znakomita więc warto naprawdę wydać więcej a mieć dobrej jakości ;)
Fotelik mamy od znajomych
A zakupy apteczne na Gemini, tam jest najtaniej i w sumie mam wszystko:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie czy wy jak trochę więcej pochodzicie to też was tak krocze boli. Ja czuje się jak bym była poobijana. Co taki ból może oznaczać?
 
A co mówią Wasi lekarze ? W którym tygodniu poród już jest w miarę bezpieczny dla dziecka a ryzyko powikłań stosunkowo niewielkie? Mój mówił że jak dam radę do 34 to juz będzie dobrze.... Chociaż tez nie wiem czy chodziło mu o rozpoczety czy zalonczony tydzien. U mnie dzisiaj 34+1 ale nadal strasznie się boję i martwie. Nie umiem się nawet skupić żeby kupić (przez internet oczywiście) ubranka, kocyki itd chociaż wiem że juz dawno powinnam to miec.
Mi lekarka mówiła że 35 tydzień i waga 2.500 kg to już będzie bezpiecznie dla maleństwa ;-) ;) a już w tym tc warto się we wszystko zaopatrzyć bo potem przy maluszki będzie napewno mniej czasu :rofl2:
 
reklama
A ja Dziewczyny znowu mam zalamke i rycze jak glupia:( ledwo mąż wrócił z jednej delegacji, już dyrektor zmusza go do drugiej...mąż jeździ do Czech nie na długo bo na trzy dni, ale sam fakt drogi autem 12h, siedzi do nocy, następny dzień szkolenie prowadzi, bankiet i następnego dnia wsiada do auta znowu na 12 h. No ja się stresuje. Dodatkowo jestem "niepełnosprawna", muszę kogoś z rodziny prosić by ze mną był, bo jeszcze syn trzyletni... No kuzwa co za nieludzka dyrekcja.. A ja będę wtedy w 33 tc... No i na mężu się wyladowuje, że nie umie się postawić...;(
 
Do góry