reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Myślę że to normalne. Im dalej jesteśmy tym wiekszy strach że może coś pójść nie tak...ze można było przetrwać tak wiele, że po kilku miesiącach starania wszystko weźmie w łeb. Wcale się nie dziwię że dziewczynom np. po 34 tc nie przechodzi strach. Jest po prostu inny. Stawka wtedy jest tak ogromna a meta tak blisko.
Zgadzam się całkowicie z tym co napisałas :) obecnie 36 tydz i nadal jest stresik
 
reklama
Witajcie dziewczynki ;-) 2 tygodnie leżałam w szpitalu z odchodzącymi wodami i urodziłam córeczkę 6 maja z wagą 2090g 47cm i dostała 10pkt. Wszystko dobrze, jest zdrowa i piękna. Dwie doby spędziła w cieplarce a w sumie 2 tyg. w szpitalu. Jesteśmy już razem w domku i ładnie rośniemy.
Pozdrawiam Was ciepło i życzę powodzenia!
To super! Gratulacje! W którym tyg urodziłas?
 
Ja wczoraj musiałam ruszyć się z kanapy. W przedszkolu Dzień Mamy był. Większy wysiłek i brzuch jak kamień twardy w nocy i noc nie przespana.
 
Dziewczyny Kochane mam pytanie.. w poniedziałek albo wtorek maja mi założyć szew w znieczuleniu ogólnym.. od tygodnia mam pessar i dobrze mi z nim.. czy podczas tego zabiegu na szew założą mi pessar od razu czy trzeba bedzie jakiś czas odczekać żeby móc ten pessar założyć ?
 
Ja też mam gorsze dni... wczoraj euforia po wygranej syna z przedszkola szybko opadła...synuś wrócił z gorączką 38 st...zachowywał się normalnie, więc nic nie podawałam. Do 17 już 38,6. Dałam na zbicie. O 22 znowu 38,7 i dreszcze..mówił że to boli siusiak i nogi...nad ranem około 5 znowu gorączką. Jak jest zbita to normalne dziecko, może kaszel trochę większy.. Bo on alergik więc kaszel i katar non stop. Mąż pojechał z nim na pogotowie, bo z kolei ja mam znowu bolesne twardnienia... :(:( ostatnio po 2 dniach z nimi szyjka się rozmiekczyla:( Mam nadzieję że teraz nie zrobi się rozwarcie;(
 
Ja też mam gorsze dni... wczoraj euforia po wygranej syna z przedszkola szybko opadła...synuś wrócił z gorączką 38 st...zachowywał się normalnie, więc nic nie podawałam. Do 17 już 38,6. Dałam na zbicie. O 22 znowu 38,7 i dreszcze..mówił że to boli siusiak i nogi...nad ranem około 5 znowu gorączką. Jak jest zbita to normalne dziecko, może kaszel trochę większy.. Bo on alergik więc kaszel i katar non stop. Mąż pojechał z nim na pogotowie, bo z kolei ja mam znowu bolesne twardnienia... :(:( ostatnio po 2 dniach z nimi szyjka się rozmiekczyla:( Mam nadzieję że teraz nie zrobi się rozwarcie;(
No fakt, trochę nie wesoło, ale nie martw się na zapas - tym sobie nie pomożesz. Co z synkiem, jak na pogotowiu?
 
No fakt, trochę nie wesoło, ale nie martw się na zapas - tym sobie nie pomożesz. Co z synkiem, jak na pogotowiu?
Dziękuję... Nic jeszcze nie wiem, przed mezem 4 osoby....Mysle,że to nic poważnego, może jakieś przeziębienie. Ale ta gorączką i dreszcze mnie zaniepokojony, bo dreszczy nigdy nie miał. Myślałam, że może ospa bo ma kilka podejrzanych puszczy (Ale on skóry na rękach nigdy gładkich nie miał. ) no ale nic się z nimi nie stało przez noc więc ospa chyba odpada... No nic, zobaczymy. Moje bóle po nospie forte trochę ustały.
 
reklama
Dziewczyny Kochane mam pytanie.. w poniedziałek albo wtorek maja mi założyć szew w znieczuleniu ogólnym.. od tygodnia mam pessar i dobrze mi z nim.. czy podczas tego zabiegu na szew założą mi pessar od razu czy trzeba bedzie jakiś czas odczekać żeby móc ten pessar założyć ?
Nie pomogę mam sam pessar a ty w którym tygodniu i jaka masz szyjke?
 
Do góry