reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja też mam gorsze dni... wczoraj euforia po wygranej syna z przedszkola szybko opadła...synuś wrócił z gorączką 38 st...zachowywał się normalnie, więc nic nie podawałam. Do 17 już 38,6. Dałam na zbicie. O 22 znowu 38,7 i dreszcze..mówił że to boli siusiak i nogi...nad ranem około 5 znowu gorączką. Jak jest zbita to normalne dziecko, może kaszel trochę większy.. Bo on alergik więc kaszel i katar non stop. Mąż pojechał z nim na pogotowie, bo z kolei ja mam znowu bolesne twardnienia... :(:( ostatnio po 2 dniach z nimi szyjka się rozmiekczyla:( Mam nadzieję że teraz nie zrobi się rozwarcie;(
Ojej, oby szybko przeszlo synkowi!!! Jak zwykle wszystko w weekend cos sie dzieje!
 
reklama
Ja też mam gorsze dni... wczoraj euforia po wygranej syna z przedszkola szybko opadła...synuś wrócił z gorączką 38 st...zachowywał się normalnie, więc nic nie podawałam. Do 17 już 38,6. Dałam na zbicie. O 22 znowu 38,7 i dreszcze..mówił że to boli siusiak i nogi...nad ranem około 5 znowu gorączką. Jak jest zbita to normalne dziecko, może kaszel trochę większy.. Bo on alergik więc kaszel i katar non stop. Mąż pojechał z nim na pogotowie, bo z kolei ja mam znowu bolesne twardnienia... :(:( ostatnio po 2 dniach z nimi szyjka się rozmiekczyla:( Mam nadzieję że teraz nie zrobi się rozwarcie;(
Kurde może podjedź na IP? A może to zestresu przy małym?
 
Dziewczyny we wtorek mam się pojawić w szpitalu na podanie sterydów. No i jak zwykle czlowiek ma wątpliwości. Czy to nie zaszkodzi? Gdzieś czytałam ze to niby pomaga na krótki czas?! Tzn po tygodniu jest tak jak wcześniej i plusów sterydu nie ma?.
Lekarka jest ostrożna ze względu na wcześniejsze poronienie i skracanie sie szyjki w tej ciąży ( w 17tc już założony szew przy 10mm:/).
Dzis kończę 26 tc.
Która z was miała profilaktycznie podane sterydy?
 
reklama
No to juz piękny tydzień.. super.. dasz radę..
a czemu przy rozwarciu w 26 tyg nie było decyzji o założeniu szwa?
Moj lekarz twierdzi że szew tylko 24 tydzień, później macica może byc zbyt aktywna za dużo skurcz ów! a że to moj drugi poród to że to rozwarcie zewnętrzne się robi predzej czy pozniej
 
Do góry