reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej Kochane.
Szczęsliwie doczekałam zdjęcia pessara. Mamy juz 37 i 3 dni :)
WY TEZ DOCZEKACIE TYLKO TRZEBA MYSLEC POZYTYWNIE MIMO ZE BYWA BARDZO CIEŻKO!

Teraz mam troche inny problem, moja mała jest bardzo ruchliwym dzieckiem i po raz kolejny przekreciła się główką do góry i raczej czeka mnie cesarska. Obrót nie wchodzi w grę bo mam łożysko z przodu. Wolałabym naturalny poród no ale będzie jak ma być. Najwazniejsze jest dla mnie zeby Niunia była zdrowa!


Uwazajcie na siebie i trzymajcie głowy wysoko. Bedzie dobrze! Nawet nie zauważycie jak doczekacie 9 miesiąca :))))

Pozdrawiam was gorąco!!!!
 
no tak raz dziennie:) Ale w sumie od niedawna, bo mhm....dopiero z dwa tygodnie.
No moja ma do 5 razy dziennie, chyba zarloczek jakis;) dziewczyny znacie może jakieś konkretne modele łóżeczek, tzn. Bardziej chodzi o zaufane strony z których można zamówić łóżeczko dziecięce które później można przerobić na tapczanik?
 
No moja ma do 5 razy dziennie, chyba zarloczek jakis;) dziewczyny znacie może jakieś konkretne modele łóżeczek, tzn. Bardziej chodzi o zaufane strony z których można zamówić łóżeczko dziecięce które później można przerobić na tapczanik?

Ja zamawiałam ze sklepu pippin (oglądałam najpierw w sklepie stacjonarnym i tam zamówiłam bo dała cenę niższa niż w necie) lozeczko 140 cm z opcja przerobienia na tapczanik 160 cm :) ja wybrałam lozeczko bellamy pinette
 
Co do czkawek to nie za często z 1-2razy dziennie i to od niedawna za to córcia z pierwszej ciąży miała bardzo czesto i po porodzie tak jej zostały tylko co wiaterek podwial albo sciagnelo się skarpetki...chociaż i wogole jak odkrylo się stópki to była czkawka gwarantowana
 
reklama
@Daria33 - mój też szaleje. Najbardziej czuję w nocy- 24 i 4 nad ranem (tak, że się budzę). W sumie to przez bolesne kopniaki malucha przestałam jeść czekoladę.

Ja z małymi przerwami leżę od połowy stycznia....Dokładnie od 13 tc... A teraz już leci 32 tc :) I chyba powoli zaczynam cieszyć się bardziej niż lękać.
Jak 32 tyg to już zdecydowanie spokojniej :) przez ten cały stres ja też dopiero od niedawna zaczynam inaczej odczuwać ciążę i tak nie panikuje
 
Do góry