reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Widze,ze dzis dzien szczesliwych szyjek:) Wasze wymiary na tym etapie sa naprawde ekstra:) ja w srode mam wizyte, mam nadzieje,ze szyjka sie wydluzy w porownaniu z wymiarami z wizyty z IP...bo jak sie skroci to pewnie do szpitala wezma.
 
Ja mam wizytę w czwartek i czekam na dobre wiadomości. Też tym razem mam jednego lekarza od ciąży, bo on swoim podejściem gwarantuje mi spokój. Bałam się sprzecznych informacji, pomiarów itp. A tym sposobem narazie już prawie mamy 30 tydzień, a pierwszego Synka straciłam w 23 tygodniu :(
 
Ja mam wizytę w czwartek i czekam na dobre wiadomości. Też tym razem mam jednego lekarza od ciąży, bo on swoim podejściem gwarantuje mi spokój. Bałam się sprzecznych informacji, pomiarów itp. A tym sposobem narazie już prawie mamy 30 tydzień, a pierwszego Synka straciłam w 23 tygodniu :(
Będzie dobrze musimy w to wierzyć też zaczęłam 30 tydzień dzidzie już są silne chociaż niech siedzą najlepiej do terminu w brzuszkach [emoji4]
 
A dziewczyny jak twardnieje brzuch pod pępkiem na linii bioder i taka kulka się robi, a poniżej linii bioder jest miękko to to skurcz czy mały się wypina? Bo ja już nie wiem... Pomóżcie...
 
reklama
Do góry