reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Sluchajcie dziewczyny..dzis u mnie dzien depresji..caly dzien plakalam...a na domiar wszystkiego jak sie uspokoiłam..zobaczylam ze na ostatnim usg mojej szyjki, byly podane wielkości mojej niuni i waga 750g czy cos kolo tego..(jutro kończę 27tydz) a lekarz teraz przypomnialam sobie pytal sie mnie czy wszystko bylo ok na usg 11-14tyg i na polowkowym..nic oczywiscie mi nie powiedział i gdyby nie to i to ze kazal mi sie zapisać na usg trzeciego trymestru, ktore tam sie robi w razie watpliwosci lekarza prowadzacego itd..to bym sie nie martwila..a tak poprostu chyba oszaleje...sama siebie nie poznaje..taka jestem zestresowana...a do wizyty kolejnej 2 tyg...
To jest bardzo dobra waga ja w pierwszej ciąży jak trafiłam do szpitala w 27tyg to mała też miała ok 700g A urodziła się w 36tyg już z waga 3100g
 
reklama
To jest bardzo dobra waga ja w pierwszej ciąży jak trafiłam do szpitala w 27tyg to mała też miała ok 700g A urodziła się w 36tyg już z waga 3100g
Och...jak ty mnie pocieszyłaś..juz wpadalam w takie paranoje ze cos strasznego, cala noc koszmary... dzieki waszemu dziewczyny wsparciu jest calkiem inaczej..dzieki
 
Moja w 29t4d miała 860 g a w 34t6d 1880g tez jest malutka na usg wyszło ze przepływy dobre wody w porządku całą reszta tez tylko brzuszek mniejszy niż powinien ciągle coś mam już szczerze dość tego wszystkiego na szczęście po tyg dzisiaj tetno małej wieczorem było idealne oby tak dalej. Ja po tej ciąży to chyba psychiatry będę potrzebować :dry:

No u mnie podobnie. Mialam wyjsc ze szpitala ale na usg wyszlo ze mala ma mniejszy brzuszek. I w 34+5 tc wazyla 2080 gram. I maja powtorzyc usg.
 
Patka co u Ciebie, co mowia w szpitalu?
Onaszczesliwa2018-wszystko ok u Ciebie???
Nadal mam bóle i brzuch się stawia , wczoraj na IP zrobili KTG i było czysto tylko dlatego pozwolili mi do domu wrócić bo nie chciałam znów tam zostawać , szyjka poleciala znów do 3cm jutro mam wizytę u mojej gin zobaczymy czy dalej się skraca a Ty jak się masz ?
 
Nadal mam bóle i brzuch się stawia , wczoraj na IP zrobili KTG i było czysto tylko dlatego pozwolili mi do domu wrócić bo nie chciałam znów tam zostawać , szyjka poleciala znów do 3cm jutro mam wizytę u mojej gin zobaczymy czy dalej się skraca a Ty jak się masz ?
O widzisz... 3 cm jeszcze nie jest zle, duzo odpoczywaj!! U mnie dziekuje, tak sobie. Na IP ta szyjka miala 24-25 mm. W piatek.... a wczoraj mocnp bolal mnie brzuch...ale nje wiem czy to nie byly jelita w sumie... dzis narazie jest w miare ok. Tylko klucia na dole, pewnie wiezadla. W srode mam.wizyte...

Mam tylko mega dylemat...jak mam oddac probke moczu do badania jutro, skoro przyjmuje macmiror 500 i on wyplywa w duzej ilosci przez caly dzien...
 
reklama
O widzisz... 3 cm jeszcze nie jest zle, duzo odpoczywaj!! U mnie dziekuje, tak sobie. Na IP ta szyjka miala 24-25 mm. W piatek.... a wczoraj mocnp bolal mnie brzuch...ale nje wiem czy to nie byly jelita w sumie... dzis narazie jest w miare ok. Tylko klucia na dole, pewnie wiezadla. W srode mam.wizyte...

Mam tylko mega dylemat...jak mam oddac probke moczu do badania jutro, skoro przyjmuje macmiror 500 i on wyplywa w duzej ilosci przez caly dzien...
no trudno leki musisz brać,mocz pobierz przed poranną aplikacją. To tak jak z luteiną..tez spływa tylko tak jej nie widać, myjesz rano okolice intymne i przed aplikacja siku:) Ich intetesuja tylko bakterie i inne zwiazki a nie lekarstwo. Nic sie nie przejmuj
 
Do góry