reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Pamietaj Kochana,ze szyjka pracuje. Moze mialas wiecej skurczy, moze czyms sie stresowalas. Teraz sie relaksuj,moze jutro bedzie lepiej:) ja tez mialam czw i pt intensywnt,bo z moim trzylatkiem....dlatego mam nadzieje,ze w srode bedzie dlyzsza jak wuecej poleze:)
No stresować to ogólnie cały czas się czymś stresuje taka "moja uroda " czasami myślę , że wariuje [emoji16] ale jutro już 30 tydzień zaczynam także już coraz bliżej do 37 a najlepiej 39 [emoji123] damy radę już tyle przeszliśmy że i teraz jeszcze te parę tygodni wytrzymamy [emoji4] [emoji4] [emoji4] [emoji4]
 
reklama
Hej, co do pobierania moczu z globulkami, to ja robię tak, że wkładam tampon, dpodmywam się, robię siku do pojemnika i wyjmuje tampon. :) Nic nie wlatuje. ;)
 
Ja bum się.nie przejmowala globulkami. Możesz im dać siuśki z osadem, normalnie! Oni tylko bakterii szukają, także to nie przeszkodzi w żadnym wypadku przu badaniu moczu
 
Ech a ja mam ciągle podwyższone to pH pochwy. Może uda mi się dostać do jakiegoś ginekologa z pakietu medycznego jutro lub we wtorek, to pójdę, niech zobaczy, czy nie ma żadnej infekcji. Może to tylko wina luteiny. :/ Ale lepiej to sprawdzić.
 
Ech a ja mam ciągle podwyższone to pH pochwy. Może uda mi się dostać do jakiegoś ginekologa z pakietu medycznego jutro lub we wtorek, to pójdę, niech zobaczy, czy nie ma żadnej infekcji. Może to tylko wina luteiny. :/ Ale lepiej to sprawdzić.
Przy infekcji chyba nawet musi Cię przyjąć ginekolog "tak poprostu" powiedz że szczypie piecze swędzi i musisz mieć kontrolę to pewnie Cię przyjmie [emoji4]
 
Mnie dzisiaj od rana meczy ostry bol w pachwinie po prawej stronie i ciut wyzej i na wzgórku lonowym,promieniuje do tyłka. Nie mogę nawet za bardzo ruszać prawa noga. Ale dziwne że to już tyle godzin się utrzymuje. Z ledwością chodzę do toalety i przekręcam się na łóżku. Mam nadzieję że to rozciągające się więzadła i nic poważnego z tego nie wyjdzie. Dobrze że jutro mam lekarza.
 
reklama
Przy infekcji chyba nawet musi Cię przyjąć ginekolog "tak poprostu" powiedz że szczypie piecze swędzi i musisz mieć kontrolę to pewnie Cię przyjmie [emoji4]
Z prywatnego pakietu medycznego to nie wiem czy tak działa. Zadzwonię jedynie jutro rano i zapytam. Bo generalnie byłam już z tym wyższym pH u swojego gina 2 tygodnie temu. On mówił, że wszystko ok, że mam brać lactovaginal. Potem dostałam swędzenia i poszłam do jednej lekarki z pakietu na kontrolę, a ona powiedziała, że luteina podwyższa pH, dała mi pimafucin na 3 dni i przeszło. Potem jak mierzyłam to pH, to było chwilę ok i teraz znów w okolicy 5. Myślę że ta luteina na to wpływa, ale wolę sprawdzic.
 
Do góry