reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej, wszystko ok, pozamykane na 4 spusty, szyjka 3.85, dziecko kopie nogami na dole, stąd te bóle. Lozysko ok. 28+1 a mała waży 1100g. Więc chyba ok.
 
Hej, wszystko ok, pozamykane na 4 spusty, szyjka 3.85, dziecko kopie nogami na dole, stąd te bóle. Lozysko ok. 28+1 a mała waży 1100g. Więc chyba ok.
No to suuuuuper:) relaksuj sie Kochana, szyjka dlugasna, jak pozamykana to w ogole ekstrasnie:) no i juz kilogram szczescia w brzuszku, super:)
 
Hm dziecko nawet może być większe, bo widzę na wydruku, że mu się omsknal wymiar głowy :p i jest mniejszy niż 2 tyg temu ;) ale nvm, ważne że dziecko rośnie ;)
 
Dziewczyny, ja już oczywiście schizuje :p a muszę się gdzieś wyzalic, żeby mężowi ciągle nie marudzić. :D obwód główki mi wyszedł na 12 centyl. Wyszło, że w tym tygodniu mało urosła. Ostatnio w 26+6 była idealnie w tygodniu, a dzisiaj 28+1 mi pokazuje HC 27+2. :/ I 12 centyl :/
 
Spokojnie. Z synem jak bylam w ciazy, jego glowka i brzuszek zawsze byly o 1tydz i 5 dni do przodu...i byl w 95 centylu nie raz...a teraz córcia jest albo z wiekiem ciazowym albo ciut mniejsza. Tylko kosci udowe ma do przodu. Dzieciaczki w roznym tempie rosna i przybieraja. Poza tym reka mogla sie omsknac lekarzowi przy pomiarach i juz 2 mm zrobilyby roznice. Spokojnie:) wszystko jest dobrze, nie szukaj sobie zmartwien:-* przeciez ufasz swojemu lekarzowi, on by powiedzial jakby cos bylo nie tak:-*
 
@Natalia91 spokojnie ja nawet na pomiary nie patrzę, ufam mojemu lekarzowi i jeśli jego coś niepokoi to by mi powiedział tak myślę wiec po co się niepotrzebnie tym stresować widocznie on nie widzi powodów do obaw skór nic nie mówił
 
reklama
Spokojnie. [...] Dzieciaczki w roznym tempie rosna i przybieraja. Poza tym reka mogla sie omsknac lekarzowi przy pomiarach i juz 2 mm zrobilyby roznice. Spokojnie:) wszystko jest dobrze, nie szukaj sobie zmartwien:-* przeciez ufasz swojemu lekarzowi, on by powiedzial jakby cos bylo nie tak:-*
Lepiej tego ująć nie mogłaś! Mój mąż mi mówi - "teraz to troszeczkę do tyłu, a potem będzie do przodu" oraz "każdy jest inny, nasze dziecko też" :)
 
Do góry