reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja jestem paniakra :D oczywiście myślę, że dziecko za małe, już na pewno ma małogłowie itp. :D jakbym tylko mężowi powiedziała, to by mnie chyba pogonił. ;D
 
reklama
Hej kobitki, jestem już na oddziale w Policach, jutro rano złoża mi szew. Pani Dr nie miała żadnych wątpliwości. NIEWYDOLNOSC SZYJKI MACICY, zatwierdzone, potwierdzone, już mi nikt nie wmówi że jest inaczej. Jak ja się cieszę, że tu trafiłam!
 
Ja jestem paniakra :D oczywiście myślę, że dziecko za małe, już na pewno ma małogłowie itp. :D jakbym tylko mężowi powiedziała, to by mnie chyba pogonił. ;D
Hahaha, normalne Kochana:)) moj maz nie mogl juz sluchac o mojej szyjce:D takze ciesze sie,ze Was znalazlan,to z nim juz nie mam.potrzeby sie wszystkim dzielic:D wszystkie sie martwimy o swoje dzieciaczki i szyjki:) ale jestes swiezo po wizycie, wszystko jest pieeeeeknie,wiec niczym sie juz nie stresuj:-*
 
Hej kobitki, jestem już na oddziale w Policach, jutro rano złoża mi szew. Pani Dr nie miała żadnych wątpliwości. NIEWYDOLNOSC SZYJKI MACICY, zatwierdzone, potwierdzone, już mi nikt nie wmówi że jest inaczej. Jak ja się cieszę, że tu trafiłam!
Super,ze Cie przyjeli!!! Niefajnie,ze niewydolnosc... ale zaloza szew, polezysz 4 miesiaczki i urodzisz zdrowego dzidziolka:)
 
Dziewczyny, ja już oczywiście schizuje [emoji14] a muszę się gdzieś wyzalic, żeby mężowi ciągle nie marudzić. :D obwód główki mi wyszedł na 12 centyl. Wyszło, że w tym tygodniu mało urosła. Ostatnio w 26+6 była idealnie w tygodniu, a dzisiaj 28+1 mi pokazuje HC 27+2. :/ I 12 centyl :/
Dzieci nierosna równomiernie [emoji4] raz główka, raz brzuszek raz nozka itd dlatego te rozmiary są takie rozbieżne spokojnie [emoji8]
 
A co do panikarstwa... nawet się niewypowiadam bo za panikarstwo mogła bym order dostać.. [emoji4]
Tylko, że nigdy nie wiadomo, kiedy to panika a kiedy uzasadnione obawy;mi szyjka w 2 tygodnie skrocila sie o 2 cm- z 38 do 18mm w 17 tygodniu; gdybym poczekala do terminu wizyty to pewnie by juz nie bylo na co zakladac szwu; dzięki czujności i Opatrzności Bożej poszłam wcześniej do lekarza i następnego dnia byłam już w szpitalu, a teraz leci już 29 tydzień; niestety, ale my kobietki nie możemy niczego bagatelizować:elvis:choc i tak wszystkiego nie jestesmy w stanie przewidziec
 
Tylko, że nigdy nie wiadomo, kiedy to panika a kiedy uzasadnione obawy;mi szyjka w 2 tygodnie skrocila sie o 2 cm- z 38 do 18mm w 17 tygodniu; gdybym poczekala do terminu wizyty to pewnie by juz nie bylo na co zakladac szwu; dzięki czujności i Opatrzności Bożej poszłam wcześniej do lekarza i następnego dnia byłam już w szpitalu, a teraz leci już 29 tydzień; niestety, ale my kobietki nie możemy niczego bagatelizować:elvis:choc i tak wszystkiego nie jestesmy w stanie przewidziec
A mialas jakies objawy? Czesciej twardnial brzuch? Jakies skurcze?
 
nic się nie przejmuj, na pewno wszystko jest ok!:) dzieci tak mają, ze roznie im przybywa w obwodzie itd.. lekarz nic nie mówił to znaczy ze jest ok☺ mój np. miał różnice rzedu ok 2 tyg. pomiędzy poszczegolnymi partiami ciala, w pozniejszym czasie wszystko sie wyrownało i zdrowy kloc 4300 sie urodzil
Dziewczyny, ja już oczywiście schizuje :p a muszę się gdzieś wyzalic, żeby mężowi ciągle nie marudzić. :D obwód główki mi wyszedł na 12 centyl. Wyszło, że w tym tygodniu mało urosła. Ostatnio w 26+6 była idealnie w tygodniu, a dzisiaj 28+1 mi pokazuje HC 27+2. :/ I 12 centyl :/[/QUOT
 
reklama
nic się nie przejmuj, na pewno wszystko jest ok!:) dzieci tak mają, ze roznie im przybywa w obwodzie itd.. lekarz nic nie mówił to znaczy ze jest ok☺ mój np. miał różnice rzedu ok 2 tyg. pomiędzy poszczegolnymi partiami ciala, w pozniejszym czasie wszystko sie wyrownało i zdrowy kloc 4300 sie urodzil
Ooooo, niezła waga . :D
 
Do góry