reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
A mnie dzisiaj delikatnie pobolewa podbrzusze. Nie jest to dokuczliwe, ale oczywiście im więcej o tym myślę, tym bardziej to czuję. :p wzielam nospe i mam nadzieję, że minie. Dzisiaj się też nie załatwiałam, więc może to od tego?
 
A jakie zalecenia? Tylko leżeć? Czy jak? Który w ogóle masz tydzień?
Leżeć, ktg dwa razy w tyg, częste wizyty u lekarza i jakby się coś działo to szpital. Tydz mi leci 26 dopiero.

Co do rozwarcie na opuszek - u pierworodek to mi powiedzieli, że jak nie było a się zrobiło to przez skurcze... Ogólnie mogę z tym chodzić sobie do 38tyg, ale może przez skurcze to rozwarcie się zwiększać. W sumie to najważniejsze by skurczy nie było.
 
Leżeć, ktg dwa razy w tyg, częste wizyty u lekarza i jakby się coś działo to szpital. Tydz mi leci 26 dopiero.

Co do rozwarcie na opuszek - u pierworodek to mi powiedzieli, że jak nie było a się zrobiło to przez skurcze... Ogólnie mogę z tym chodzić sobie do 38tyg, ale może przez skurcze to rozwarcie się zwiększać. W sumie to najważniejsze by skurczy nie było.
A masz skurcze? Bierzesz magnez ? Nospe ?
 
Wojtyska a jak urodzilas w tym 33 to długo leżę liście w szpitalu miał synek podane sterydy? Były na początku jakieś problemy?
 
Dziewczyny powiedzcie proszę, jak Wy odczuwacie skurcze? Bo ja czuję takie twardnienie brzucha całego i puszcza po 30s. Mam tak aktualnie 7-8, razy dziennie. Poza tym czesto czuje ciagniecie bezucha, ale jest miękki. Dzisiaj np. czuje takie ciągnięcie po bokach i to chyba są jednak te więzadła. Boje się, że moge mieć skurcze, a ich nie czuć. :/
 
Dziewczyny powiedzcie proszę, jak Wy odczuwacie skurcze? Bo ja czuję takie twardnienie brzucha całego i puszcza po 30s. Mam tak aktualnie 7-8, razy dziennie. Poza tym czesto czuje ciagniecie bezucha, ale jest miękki. Dzisiaj np. czuje takie ciągnięcie po bokach i to chyba są jednak te więzadła. Boje się, że moge mieć skurcze, a ich nie czuć. :/
To co opisujesz to stawianie sie brzucha, macicy. Nie powoduje skaracanie szyjki. Ja mialam skurcze tak ze bolalo mnie podbrzusze jak na miesiączke i bolaly mnie plecy. Zrobiło mi sie rozwarcie na opuszek i skrocila szyjka przez to.
 
Dziewczyny czy Wam też tak dłuży się kazdy dzień ....?i jak się czujecie ? Pogoda piękna ale na spacer nie wyjdę ,wystarczy tego ile się po domu muszę uchodzić !
 
reklama
Ja siedzę na tarasie, służy się okropnie, mam jakąś schize, że dostanę skurczu albo nie zauważa ich i urodzę przedwcześnie :(
 
Do góry