reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Przynajmniej ja bardzo nie czuję. Rano obudził mnie spory ból jak na okres. Poszłam siusiu i miałam taką beżową wydzieline ale taka z luteiny. Za chwilę znów musiałam na kibelek i patrzę a tam na papierze taka brązowa wydzielina jak na zdjęciu na Google.
 
Mnie ta brązowa wydzielina prześladuje już od czwartku. Nie wiem co robić, może podjechać do szpitala?
Zastanawia mnie podejście lekarza, w szyjce nic nie widział a wydzielina już prawie tydzień się trzyma
 
reklama
@Futuremummy00 gratulacje!! wspaniałe wieści, ciąża donoszona wszystko się udało, brawo!
@Joko86 spróbuj się uspokoić, jak dzidzia się wierci to raczej się jeszcze nie pcha w kanał i do porodu, obserwuj. kiedy ktoś przyjedzie żebyś sama nie była?
 
Do góry