reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

To Ty może idź na obdukcję w razie co [emoji14] hihi a tak serio to myślę że spokojnie możesz poczekać do wizyty. I nie doszukuj się już na tym Twoim biednym umęczonym ciele kolejnych objawów, stara się jak może ;) 35 tygodni (?) potulnie i dzielnie znosi przecież taką piękną ciążę
Hahaha no faktycznie zrobilam zdjęcie będę mieć dowód... Ja jakby był taki niedobry jak ja dla Niego przez te miesiące to bym mu na pewno dowaliła (tylko nie w brzucho moje kochane)....
Afi masz takie optymistyczne ku spadkowi...super. Ktg mi raz tez spadło i pokazało na chwile 80 ake to.dlatego że młoda uciekła a aparat moje tętno złapał podibno. Ja miałam afi 28 prawie a dziś!!!! Jupiiii 15 !! Szyjka trzyma zamkniętą. IZA waży 2100 , 37 centyl więc średnia jest, a jak na matkę cukrzycowa to się dobrze prowadzę! W 38 tygodniu będę miala wywoływany poród ze względu na cukrzycę...czyli między 18.12 a 22.12 :) same Świąteczne prezenty :)
Linka!!!! Cudownie czyli norma!!!!! I porod przed świętami!!!! Wow...
 
reklama
@Joko86 ja niby zrobilam suwaczek ale nie za kazdym razem wskakuje w podpisie
2nn39n73c4ugd1g9.png
 
Afi masz takie optymistyczne ku spadkowi...super. Ktg mi raz tez spadło i pokazało na chwile 80 ake to.dlatego że młoda uciekła a aparat moje tętno złapał podibno. Ja miałam afi 28 prawie a dziś!!!! Jupiiii 15 !! Szyjka trzyma zamkniętą. IZA waży 2100 , 37 centyl więc średnia jest, a jak na matkę cukrzycowa to się dobrze prowadzę! W 38 tygodniu będę miala wywoływany poród ze względu na cukrzycę...czyli między 18.12 a 22.12 :) same Świąteczne prezenty :)
Cieszę się razem z Tobą.Trzymamy z małym za Was kciuki .
 
reklama
Do góry