reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
W czwartek mam wizytę!!! Znając mnie to jak zwykle panikuje!!! Jutro kupię inne wkładki bo te są z rossmana takie zwykłe i mnie zdenerwowało to że ta plamka pod nimi na bieliźnie była. Poza tym głównie mi "leci" jak się przekręcam lub wstaje... Muszę się uspokoić bo Mały czuję stres (czytaj głupotę i panikę Mamusi).... Do czwartku to będzie 35 tc
A może jakaś infekcje zlapalas od tych wkladek?
 
Nie związanej z szyjką... Dziś wstałam rano i zobaczyłam że mam takiego krwiaczka na brzuchu w miejscu gdzie kiedyś miałam kolczyk w pępku... I oczywiście już schiz czy mnie w nocy mąż noga albo ręką nie uderzył przez sen... Krwiaczek jest wielkości pestki arbuza między "wejściem a wyjściem" kolczyka... Dodam że kolczyk ostatnio miałam z 10 lat temu ale dziurka nie była zarośnięta... A ja jako stara panikara już się stresuję... Czy słusznie!?
 
A Ty kochana to przypadkiem dziś nie skończyłaś 35 tc i zaczęłaś 36tc!?!!! Bo ty chyba przede mną rodzisz....
Więc już masz skończony 35 tc... co znaczy że jest super!!!!!
Nie... Ale chcialabym [emoji3]


1511174818-9d79d15ab602dd5f-aaaaaa.png
 
reklama
Joko to zmień te wkładki. A co do krwiaczka przy pępku to może to rozstęp się robi? One z początku są takie czerwone to może to.
 
Do góry