reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Olgaola witaj :) Pocieszające jest to, że to już końcówka ciąży. Jeszcze jakieś 3 tygodnie i będziesz mogła odetchnąć z ulgą. Nie martw się niczym, z maluszkiem na pewno wszystko jest i będzie w porządku. Odpoczywaj i przede wszystkim nie zamartwiaj się.

Dziewczyny jak wasze samopoczucie? U mnie od rana tragicznie. Ciągle chce mi się spać. Ledwo zmusiłam się, żeby wstać z łóżka i zrobić sobie śniadanie.
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem tutaj nowa .Obecnie 34tc + 1 dzien. To moja pierwsza ciąża i jestem trochę zagubiona. We wtork 31.10 byłam na wizycie u mojej ginekolog , okazało się ze szyjka 29 mm kazala leżeć , aplikować luteine. Po tygodniu w środę pod prysznicem myslalam , ze odrywa mi sie czop. Pojechalam na ip. Okalo sie ze to falszywy alarm . jednak szyjka 11mm. Zostawili mnie w szpitalu. Podali sterydy . Leżalam 5 dni wypisali mnie w pon, bo nie bylo akcji porodowej oraz nie pogorszylo się z szyjka. W zaleceniach nie mam leżenia , bo lekarka twierdzi , ze nie pomoze ( i tak leze ) no i luteine 2 x dzinnie. Brzuch stawia mi sie zazwyczaj w nocy . nie ma skurczy regularnych, nie ma niepokojące wydzieliny. Bardzo martwie sie o maluszka jakie macie wskazowki dla mnie ?
Hej @Olgaola ja tez dziś 34+1 tc leżę już drugi tydzień. Ty jesteś w o tyle dobrej sytuacji, że dostałaś sterydy na płucka. Ja modlę się żeby dotrwać do 37 tc. Wierzę że będzie dobrze u Nas wszystkich :)
 
@mystery samopoczucie ok. Jedynie krocze mnie boli typowe rozszerzanie sie miednicy. Jak wstane to musze postac z 15sek i zastanowic się jak postawic krok hihi

Oj, współczuję. W zeszłym tygodniu myślałam, że się przez to przekręcę. Bolało mnie cały czas - jak siedziałam, leżałam, chodziłam. Momentami aż łzy w oczach miałam, narzeczony nie wiedział co się dzieje i myślał, że może rodzić zaczęłam, a ja po prostu z bólu nie mogłam chodzić :wściekła/y: Od kilku dni jest lepiej. Już mogę przynajmniej normalnie kroki stawiać, a nie jak kaczka :D
 
@mystery spij poki możesz :)
Mnie w nocy gardło zaczęło bolec, wiec od rana „Boża apteka” - goździki, czosnek, miód, pasta z kurkumy, płukanie z sody.
Czekam na kuriera i moglby juz przyjechać, to moze tez bym sie zdrzemnęła.
 
U mnie dziś dobrze [emoji4] choć przez ostatnie dni też mnie spanie non stop bierze no i ochota na słodkie... nie do powstrzymania. Ja myślę że nie ma co sobie spania odmawiać, już nigdy takiej okazji nie będzie [emoji6]
O dziwo ostatnio spięć brzucha nie czuję, tylko takie zupełnie pojedyncze. We wtorek mam wizytę, równocześnie i boję się, i nie mogę doczekać.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny u mnie dzisiaj wyczekiwana wizyta, co prawda dopiero przed 20 ale to już dzisiaj zobaczymu co powie.
Poczytuje Wasze wpisy i strasznie zazdroszcze, ja dopiero 31 tydzień i 3 dni a Wy już tak daleko. Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki, musi być dobrze
 
Do góry