reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Spokojnie, to raczej normalne [emoji4] ja to się wczoraj nawet upłakałam, bo mam poczucie, że teraz nie jestem w stanie zapanować nad domem (a przecież siedzę na l4) to co dopiero będzie jak się dziecko pojawi? I w ogóle im bliżej rozwiązania tym więcej wątpliwości, czy damy radę finansowo, z wychowaniem, jak ja się w tym odnajdę skoro mąż tyle pracuje itd itd.. i czy to na pewno był dobry pomysł. Chyba każda ma takie chwile zwątpienia [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie, momentami to mam takie wrażenie, że mi głowa od tego myślenia wybuchnie. Totalny mętlik w głowie, łzy cisną się do oczu, a przecież powinnam tryskać radością :tak:
 
reklama
Hej dziewczyny .Lienka mam do Cię pytanie a pro po wielowodzia tak orientacyjnie jaki obwód brzucha masz ? Ja leżę w szpitalu dzisiaj miezylam przy wzroście 160 waga 56 obwód brzucha 92. Tydzień 27. Nie wiem czy to mało czy dużo . Kolejne badanie AFI mam mieć w tym tygodniu.

jak Ci mierzyli na leżąc na plecach nad ranem?
Ja miałam 96-98 31 tydz. Wzrost 162 waga 57. Na leżąco mierzony. Afi było przy tym obwodzie 25. Teraz w poniedziałek jade do szpitala na badania.
Na stojąco sama mierzyłam to 100cm.
 
jak Ci mierzyli na leżąc na plecach nad ranem?
Ja miałam 96-98 31 tydz. Wzrost 162 waga 57. Na leżąco mierzony. Afi było przy tym obwodzie 25. Teraz w poniedziałek jade do szpitala na badania.
Na stojąco sama mierzyłam to 100cm.
Lienka a jak u Ciebie skurcze. ? U mnie cały czas brzuch napina . Skurcze na KTG do 40 ale jest ich mniej
 
Hej dziewczyny .Lienka mam do Cię pytanie a pro po wielowodzia tak orientacyjnie jaki obwód brzucha masz ? Ja leżę w szpitalu dzisiaj miezylam przy wzroście 160 waga 56 obwód brzucha 92. Tydzień 27. Nie wiem czy to mało czy dużo . Kolejne badanie AFI mam mieć w tym tygodniu.
U mnie 100 cm było koło 30 tc , 160 wzrostu , waga wtedy 62 +/-

Wody plodowe w normie
 
reklama
Ja bez diety przytyłam tylko 5kg, a mam wrazenie, ze jem niemal non stop. I zastanawiam sie, czy to jednak nie za mało jakos... z 55kg na 60 weszlam i cos dalej waga ruszyć nie chce. Fakt, jem zdrowo, nie żadne śmieci, jak czekolada to gorzka, brzuch rośnie... normalnie co za problemy
 
Do góry