reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jak pisalyscie o cenach posiewu to w szoku byłam, ze sa takie różnice. U mnie pewnie ta górna stawka byłaby grana. Kiedys porównywałam toxo, tez różnica cenowa o 200% w rożnych miejscach Polski.
Kiedys czytałam, ze laski z Warszawy jadą szybkim pociągiem do Łodzi robic tam ten wstępny pakiet badań z krwi i im sie to opłaca. Moja kumpela raz chyba 500zl zostawiła w przychodni na badaniach (bez wizyty, samo kłucie).
 
reklama
Jak pisalyscie o cenach posiewu to w szoku byłam, ze sa takie różnice. U mnie pewnie ta górna stawka byłaby grana. Kiedys porównywałam toxo, tez różnica cenowa o 200% w rożnych miejscach Polski.
Kiedys czytałam, ze laski z Warszawy jadą szybkim pociągiem do Łodzi robic tam ten wstępny pakiet badań z krwi i im sie to opłaca. Moja kumpela raz chyba 500zl zostawiła w przychodni na badaniach (bez wizyty, samo kłucie).
No ja tak zrobiłam. Jak miałam zrobić u siebie pod Warszawą to wyszło mi 700 zł za badania więc pojechałam do jakiejś gminnej przychodni 30 km dalej i zapłaciłam 275 zł...
 
No widzisz a do mnie właśnie dzwonili i zmienili mi wizytę z nadyepnego piątku na czwartek i nie wiem co robić bo wizyty będą dzień po dniu...
Przełóż sobie na tydzień pózniej... nie możesz? Ja tez tak chyba zrobię, ze ten z lux medu to bede miała w odstępie 5 tygodni, zeby miedzy wizytami był tydzień chociaż.
 
Dziewczyny, a ja cały dzień leżę, bo brzuch twardy i myślę. Chyba w sumie za dużo tych myśli. Jak wczoraj skakałam pod sufit z myślą o dzidzi, tak dzisiaj dopadły mnie jakieś wątpliwości. Czy sobie poradzę w roli mamy, czy będę dobrą mamą, jak to wszystko teraz będzie, bo przecież nasze życie zmieni się definitywnie. Też tak czasem macie czy to ze mną jest coś nie tak? :)
 
Dziewczyny, a ja cały dzień leżę, bo brzuch twardy i myślę. Chyba w sumie za dużo tych myśli. Jak wczoraj skakałam pod sufit z myślą o dzidzi, tak dzisiaj dopadły mnie jakieś wątpliwości. Czy sobie poradzę w roli mamy, czy będę dobrą mamą, jak to wszystko teraz będzie, bo przecież nasze życie zmieni się definitywnie. Też tak czasem macie czy to ze mną jest coś nie tak? :)
Spokojnie, to raczej normalne [emoji4] ja to się wczoraj nawet upłakałam, bo mam poczucie, że teraz nie jestem w stanie zapanować nad domem (a przecież siedzę na l4) to co dopiero będzie jak się dziecko pojawi? I w ogóle im bliżej rozwiązania tym więcej wątpliwości, czy damy radę finansowo, z wychowaniem, jak ja się w tym odnajdę skoro mąż tyle pracuje itd itd.. i czy to na pewno był dobry pomysł. Chyba każda ma takie chwile zwątpienia [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ktos Ci wyjaśnił, skąd mogły sie wziac zielone wody? Zastanawiam sie, czy teraz jakos bardziej sie nie diagnozować pod koniec ciąży, jakies dodatkowe badania? U mnie żadnej infekcji nie wykryto. To skąd to zapalenie płuc...
U mnie też nie wiadomo skąd to zapalenie płuc i wody. Prawdopodobnie jednak jakaś infekcja, bo 9 tygodni chodziłam z rozwarciem [emoji17] ale nic konkretnego nie stwierdzili. Też się zastanawiam jak się ustrzec przed powtórką [emoji17]
 
reklama
Hej dziewczyny .Lienka mam do Cię pytanie a pro po wielowodzia tak orientacyjnie jaki obwód brzucha masz ? Ja leżę w szpitalu dzisiaj miezylam przy wzroście 160 waga 56 obwód brzucha 92. Tydzień 27. Nie wiem czy to mało czy dużo . Kolejne badanie AFI mam mieć w tym tygodniu.
 
Do góry