reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mam tak: transaminaza gpt, transaminaza got, ggtp, fosfataza zasadowa i bilirubina calkowita

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
W 28 tc moja szyjka miała 3 cm.W 29 tc już tylko 23,5 cm.W 31 tc nie wiem ile cm ale rozwarcie mam już na palec,w domu leżę plackiem nic nie robię,tak strasznie się boję.Cały czas czuję napieranie i czekam na najgorsze.
 
Cześć dziewczyny,
Przeczytałam chyba że 150 stron tego forum :)
Widzę że są tu dziewczyny z problemami, były z takimi jak ja mam i może znajdzie się jeszcze ktoś z cienką blizna :)
Jestem aktualnie w 21tc i mam cienka bliznę niestety, podejrzewam że położą mnie z czasem na patologię :/
Były tu dziewczyny które leżały że dwa miesiące z cienką blizna ale dotrwały do nawet 39 tygodnia :)
Mam nadzieję że i ja zdołam.
Dołączam więc do grona problemowych ciężarówek.
 
W 28 tc moja szyjka miała 3 cm.W 29 tc już tylko 23,5 cm.W 31 tc nie wiem ile cm ale rozwarcie mam już na palec,w domu leżę plackiem nic nie robię,tak strasznie się boję.Cały czas czuję napieranie i czekam na najgorsze.
Czemu na najgorsze???spokojnie, nie denerwuj sie bo tylko mozesz pogorszyc sytuacje.31 tc to rzeczywiscie wczesniak ale tez nie jakis dramat. Osobiscie zazdroszcze Ci ze jestes juz tak daleko ja 15tc+3 od tygodnia mam szew, ale mimo to szukam sobie jakiegos problemu.A to jest dziwna wydzielina, a to jest,a to nie ma, a to jakas taka kremowa a to wodnista, caly czas cos. Nie wiem czy nie oszaleje, oby jutro bylo lepiej. Glowa do gory!!! jestes juz na koncowce.
 
Cześć dziewczyny,
Przeczytałam chyba że 150 stron tego forum :)
Widzę że są tu dziewczyny z problemami, były z takimi jak ja mam i może znajdzie się jeszcze ktoś z cienką blizna :)
Jestem aktualnie w 21tc i mam cienka bliznę niestety, podejrzewam że położą mnie z czasem na patologię :/
Były tu dziewczyny które leżały że dwa miesiące z cienką blizna ale dotrwały do nawet 39 tygodnia :)
Mam nadzieję że i ja zdołam.
Dołączam więc do grona problemowych ciężarówek.
no właśnie jak cienka? Bo moja w 21 tyg miała 3,3mm i ważne czy jest zachowana ciągłość. Teraz jestem w 29t w 31t idę na usg i zobaczymy. Moj gin mówił że 3,3mm nie jest źle.
 
Witajcie dziewczyny ,od wczoraj przeczytałam chyba cale forum.Duzo się dowiedziałam ,pare razy wzruszyłam,a ogolnie jestem pod wielkim wrazeniem jak dzielnie walczycie..Wiele z Was ma już swoje pociechy przy sobie.Niektore sa już prawie na mecie .Trzymam za Was kciuki bardzo mocno.Teraz ja tutaj chciałabym dolaczy,moze znajdzie się jakas mama ,która tez jest dopiero na starcie,ja zaczynam 16 tydzień i już mam zalozony szew przy szyjce 2,5 cm.Moglybysmy się wspierać wzajemnie ,bo jestem przerazona ile drogi przedemna ,która prawdopodobnie będę musiala przelezec.Pozdrawiam Basia
 
no właśnie jak cienka? Bo moja w 21 tyg miała 3,3mm i ważne czy jest zachowana ciągłość. Teraz jestem w 29t w 31t idę na usg i zobaczymy. Moj gin mówił że 3,3mm nie jest źle.

No moja jest naprawdę cienka - 2mm.
Tylko CC ech w grę i to przed terminem. Z tym że ja się zastanawiam jak ja dotrwam do tej cesarki :(
 
reklama
Do góry